کد خبر: ۷۰۷۵۵۱۲
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹
تاریخ انتشار : ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹
کد خبر : ۷۰۷۵۵۱۲
گروه : همدان » همدان

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: امسال در هفته دفاع مقدس برنامه‌ها با ۳۹ محور فرهنگی و انقلابی برگزار می‌شود.

برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس در ۳۹ محور و نخستین همایش فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدسبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان،سردار مهدی ظفری، مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان در جمع خبرنگاران با بیان برنامه‌های بزرگداشت سی و نهمین سالگرد هفته دفاع مقدس گفت: ۳۹ برنامه محوری و پیشنهاد‌های برای برگزاری در هفته دفاع مقدس به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده است.

او بیان کرد: امسال برای نخستین بار در سراسر کشور همایش فرماندهان، پیشکسوتان دفاع مقدس را برگزار می‌کنیم.

او افزود: ما باید نگاه خود را در زمینه‌های فرهنگی ارتقا دهیم و در این امر باید رسانه‌ها نقش خود را بیشتر ایفا کنند.

سرهنگ ظفری خواستار ریشه یابی ارزش‌ها و اهداف دفاع مقدس و معرفی آن به نسل‌های بعدی شد و افزود: کشور‌های مختلف نظرات خود را در هر جنگی بر سازمان ملل متحد و مردم کشور‌ها تحمیل می‌کنند و ما نباید بگذاریم این دخالت‌ها و اعمال نظر کشور‌های بیگانه به تاریخ بپیوندد وباید با دستاورد‌های انقلاب و معرفی عوامل تاثیر گذار بر جنگ کشورمان توطئه آن‌ها را در جهان آشکار کنیم.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: شورا‌های حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان با مدیریت مسئولان ارشد استان دنبال عمومی کردن روحیه انقلابی و مشارکت مردم در برنامه‌های فرهنگی و انقلابی هستند.

او گفت: در برنامه‌های بزرگداشت سی و نهمین سالروز هفته دفاع مقدس به حفظ و نشر آثار و ارزش‌های دفاع مقدس، ترویج فرهنگ انقلابی، ایثار، جهاد، شهادت و خود باوری توجه ویژه شده است.

او ادامه داد: امسال در برنامه ها به حضور کودکان ،دانش آموزان و بانوان و نقش آنها در انقلاب اسلامی و ۸ سال دفاع مقدس توجه شده است و برگزاری همایش ها ، بازدید رایگان از باغ موزه، عصر و شب خاطره دفاع مقدس، رونمایی از تازه های نشر در حوزه ادبیات پایداری و مقاومت مهمترین برنامه های ما در هفته دفاع مقدس است.
انتهای پیام/ا


ارزش‌ها و اهداف دفاع مقدس به نسل‌های بعدی معرفی شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر