کد خبر: ۷۰۷۵۹۸۸
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶
فرمانده کمیته جست و جوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح:

فرمانده کمیته جست و جوی مفقودین ستادکل نیرو‌های مسلح گفت: اکنون زمان حمایت از اندیشه انقلاب اسلامی است و این حمایت مستلزم سازگاری متناسب با زمان کنونی جامعه و جهان است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، سردار سید محمد باقرزاده فرمانده کمیته جست و جوی مفقودین ستادکل نیرو‌های مسلح امروز در دومین یادواره سرداران هزار و ۲۰۰ شهید یگان‌های ویژه و ۶۸ شهید خراسان رضوی در سالن اجتماعات آستان قدس رضوی گفت: اکنون ما وارد گام دوم انقلاب شده ایم که زمان حمایت از اندیشه انقلاب اسلامی است و این حمایت مستلزم سازگاری متناسب با زمان کنونی جامعه و جهان است و دیگر نمی‌شود با اتکای به امکانات گذشته بار انقلاب را به دوش کشید.
 
او با بیان اینکه  ما همه مدیون خانواده‌های شهدا هستیم، ادامه داد: حفظ حرمت ابدی خانواده‌های معظم شهدا به عنوان میراث داران ایثار، شهادت و پایداری انقلاب اسلامی در برابر توطئه‌های استکبار بر همگان تکلیف است و ما در این راه هیچ تردیدی نداریم.
 
فرمانده کمیته جست و جوی مفقودین ستادکل نیرو‌های مسلح گفت: مرحله اول انقلاب، اعلام و اظهار حق بود که در سال ۴۲ توسط بیان رسای امام خمینی (ره) اجرایی و در طول انقلاب فریاد زده شد و در زمان جنگ تحمیلی و دفاع مقدس این بیان تصویب شد و اکنون زمان حمایت از این اندیشه است.

باقرزاده افزود: شرایط عوض شده است و دشمن با تمام توان خود روی مخاطبان ما در جامعه بمباران فکری می‌کند تا راه بلدان را منحرف و میدان داران را از مسیر بیرون کند، اما در مقابل این اقدامات جبهه وسیعی شکل گرفته است.

او ادامه داد: باید متوجه باشیم که عده‌ای می‌خواهند به فتنه گران تنفس مصنوعی بدهند و باید هوشیار بود که گرچه تلاش استکبار تا کنون به سنگ خورده است، اما آن‌ها دست از کوشش بر نمی‌دارند.
 
فرمانده کمیته جست و جوی مفقودین ستادکل نیرو‌های مسلح گفت: ما باید به درجه‌ای از اقتدار برسیم که دشمن دیگر خیال تجاوز به ما را از سر خود بیرون کند و میل به جنگجویی از سر دشمن بیرون برود و این نهایت اقتدار و بازدارندگی است.

باقرزاده  افزود: ما باید به جایی برسیم که آمریکا از مقابله با ایران در عرصه‌های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و نظامی مایوس شود و در این راستا بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری باید از همه ظرفیت‌ها به ویژه جوانان استفاده کنیم؛ در این مسیر الگوی ما راهکار شهداست.

او تصریح کرد: شهدا دو دعوت داشتند نخست دعوت به هوشیاری و بصیرت و سپس دعوت به پایداری و استقامت؛ یعنی وقتی جریانی حق است باید پای آن ایستاد و نباید تردید کرد و پیام یادواره شهدا هم پایداری و استقامت در برابر توطئه‌های دشمنان نظام است.

 

انتهای پیام//ف.ش

 

حفظ حرمت ابدی خانواده‌های معظم شهدا وظیفه همه است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر