کد خبر: ۷۰۷۸۳۹۷
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، شبکه قرآن و معارف سیما ویژه برنامه‌هایی را به همین مناسبت به روی آنتن خواهد برد.

شبکه قرآن برای بزرگداشت هفته دفاع مقدس چه برنامه‌ای دارد؟به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، تلاوت قاریان ممتاز قرآن کریم در مناطق جنگی از جمله برنامه‌های شبکه قرآن است که در ایام دفاع مقدس، همه روزه در دو بخش و در ساعت‌های ۷ صبح و ۱۷ تقدیم مخاطبان خواهد شد.

«سوره‌های سرخ» عنوان دیگر برنامه شبکه قرآن و معارف سیما در هفته دفاع مقدس است که با محوریت معرفی شهدای قرآنی دفاع مقدس و مدافعان حرم هر روز حوالی ساعت ۱۷:۱۵ به روی آنتن این شبکه می‌رود.

تصاویری ناب از عملیات غرورآفرین والفجر ۸ در دوران جنگ تحمیلی تحت عنوان «گنجینه آسمانی» در ۹ قسمت همه روزه حوالی ساعت ۸ در این ایام پخش می‌شود.

مستند «آخرین روز‌های زمستان» که داستان زندگی سردار شهید غلامحسین افشردی (حسن باقری) را به تصویر می‌کشد از دیگر تدارکات شبکه قرآن و معارف سیما در این ایام است که هر شب ساعت ۲۳:۱۵ تقدیم علاقه‌مندان این نوع برنامه‌ها خواهد شد.

بیانات مقام معظم رهبری درباره دفاع مقدس و جنگ تحمیلی با عنوان «گنج جنگ» نیز در این ایام و در فواصل مختلف در کنداکتور پخش قرار گرفته است.

همچنین گزارش‌هایی از برنامه‌ها و مراسم‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سراسر کشور در برنامه «روزنه» و نیز گفتگو با فرماندهان روحانی دفاع مقدس با موضوع ایستادگی از منظر قرآن در مستند «آسمانی‌ها» در ساعت ۱۴ به روی آنتن می‌رود.

همچنین «قرآن در دفاع مقدس» با موضوع گفتگو با اساتید و پیشکسوتان جامعه قرآنی هر روز ساعت ۸:۴۵ و «گنجینه عظیم» با به تصویر کشیدن خاطرات رزمندگان، عزاداری‌ها و حال و هوای جبهه‌ها در ایام محرم هر روز ساعت ۱۴:۴۵ از دیگر تدارکات شبکه قرآن و معارف سیما در این ایام است.

انتهای پیام/

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر