کد خبر: ۷۰۷۸۴۵۴
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان گفت: بلیط به دو شکل حضوری و اینترنتی توسط شرکت‌های مسافربری فروخته می‌شود که خرید بلیط اینترنتی مشمول ۱۰ درصد تخفیف می‌شود.

آغازپیش فروش بلیط اتوبوس‌های برون شهری به زائران اربعینبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، سیدعلی حاج سیدعلیخانی؛ مدیر کل راهداری حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمان گفت: آمادگی برای جابه‌جایی زائران اربعین بوسیله حدود ۳۶۵ دستگاه اتوبوس با عمر کمتر از ۱۵ سال ازمبداء شهرستان‌های شمال استان کرمان فراهم شده است.

او افزود: در صورت استقبال مردم جهت استفاده از ناوگان حمل ونقل عمومی مسافربری جاده ای، امکان استفاده از ۱۳۵ دستگاه اتوبوس دیگر وجود دارد که در اینصورت تعداد ۵۰۰ دستگاه اتوبوس ویژه، زائران اربعین حسینی را به مرز‌های پیش بینی شده منتقل خواهند کرد.

او در خصوص نرخ جابجایی مسافر در ایام اربعین بیان داشت: برای اعزام زائران دونوع اتوبوس در پایانه‌های مسافربری استان سرویس دهی می‌کنند که مدل VIP با نرخ ۲۴۰ هزارتومن و اتوبوس دولوکس بانرخ ۱۳۵ هزارتومان تعیین شده اند.

حاج سید علیخانی تصریح کرد: اولویت ما در این سفر‌ها همچون سال قبل ایمنی سفر، رفاه و سلامت زائران از مبداء تا مقصد می‌باشدکه خوشبختانه سال گذشته با تمهیدات انجام شده هیچگونه حادثه ناگواری رخ نداد.

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان با اشاره به حذف روادید از اربعین امسال، گفت: پیش بینی می‌شود تردد زائران اربعین حسینی (ع) در سال جاری نسبت به سال گذشته افزایش داشته باشد. همچنین زائرینی که قصد استفاده از سرویس دربستی را دارند درخواست داریم که از مراجعه مستقیم به رانندگان اتوبوس خودداری کرده و صرفا با شرکت‌های مسافربری هماهنگی نمایند تا امکان کنترل، نظارت و خدمات رسانی مناسب‌تر فراهم آید.

سیدعلیخانی از مسافران خواست جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده توسط عوامل سود جو ویا طرح شکایت از شرکت‌های مسافربری و رانندگان تحت پوشش آنها، مراتب را به شماره سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۳۴۱ اطلاع دهند و یادر صورت نیاز می‌توانند از تلفن گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها از وضعیت جاده‌های کشور اطلاع حاصل کنند.
انتهای پیام/ح

پیش فروش بلیط اتوبوس اربعین درکرمان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر