عاقبت شوم دوستی اینترنتی به گاوداری جهنمی رسید/سیما: به زور کتک مرا تسلیم خواسته‌اش کرد

دختر تهرانی برای دیدار با مردی که در اینترنت با هم آشنا شده بودند پای در گاوداری شوم گذاشت.

کابوس وحشت دختر تهرانی در گاوداریبه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، دختر تهرانی برای دیدار با مردی که در اینترنت با هم آشنا شده بودند پای در گاوداری شوم گذاشت.

سرنوشت شوم
شانزدهم اسفند سال ۹۷ دختر ۲۹ ساله‌ای به نام سیما درحالی که آشفته و گریان بود خود را به پلیس آگاهی پاکدشت رساند و پرده از سرنوشت شوم خود برداشت. این دختر درحالی که اشک می‌ریخت و به لکنت افتاده بود از یک مرد جوان که وی را آزار داده بود شکایت کرد. سمیرا گفت: از مدت‌ها پیش برای فرار از تنهایی در فضای مجازی به دنبال یک مرد با اخلاق می‌گشتم تا شاید آینده ام را با او گره بزنم. وی ادامه داد: پس از جست و جو‌های بسیار به تازگی در فضای مجازی با پسرجوانی به نام افشین آشنا شده بودم. این مرد خودش را خیلی مودب نشان داد و حرف‌های عاشقانه پر از احترام داشت. خیلی مشتاق بودم این مرد را از نزدیک ببینم و طوری رفتار کردم که افشین متوجه این مورد شد او هم خیلی اشتیاق نشان داد تا این که قرار شد با هم دیداری داشته باشیم. سمیرا با گریه گفت: اصلا به افشین شک نداشتم تصورم این بود می‌توانیم آینده خوبی داشته باشیم. او خیلی خوب حرف می‌زد و پیشنهاد داد برای صحبت کردن درباره ازدواج به محل کارش در گاوداری بروم. تصورم این بود در گاوداری کارمندان زیادی هستند و پذیرفتم. او من را به گاوداری در بیابان‌های پاکدشت کشاند، هیچ کس نبود و می‌ترسیدم. آن جا بود که چهره شیطانی افشین را دیدم او تقاضای شومی داشت خواستم من را به شهر برگرداند، اما او با خشونت زیاد من را کتک زد و بی اعتنا به التماس هایم من را تسلیم نیت شوم خود کرد بعد با بی احترامی من را رها کرد و رفت.

تایید پزشکی
با شکایت سمیرا، این دختر با دستور قضایی به پزشکی قانونی معرفی شد و وقتی پزشکی قانونی آزار و اذیت و ضرب و جرح وی را تایید کرد پرونده برای رسیدگی به شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

بازداشت مرد شوم
با دستور قضات خیلی سریع ماموران پلیس با راهنمایی‌های سمیرا دست به کار شدند و افشین را به دام انداختند.

در دادگاه
در جلسه رسیدگی به این پرونده که دیروز به ریاست قاضی تولیت برگزار شد دختر جوان به تشریح شکایتش پرداخت و گفت: ابتدا قرار بود من و افشین همدیگر را در یک رستوران با هم ملاقات کنیم، اما چون صاحب گاوداری بود ادعا کرد کاری برایش پیش آمده است و از من خواست تا به گاوداری بروم. وقتی به آن جا رفتم اسیر وسوسه شیطانی شد و مرا آزار داد. چون اعتراض کردم مرا کتک زد و تهدیدم کرد در این باره به کسی حرفی نزنم من از او شکایت دارم. سپس افشین به دفاع پرداخت و گفت: من سمیرا را آزار ندادم و او خودش برای صحبت کردن درباره ازدواج پیش من آمد. اما چون فهمیده من صاحب گاوداری و پولدار هستم به دروغ چنین موضوعی را علیه من مطرح کرده تا از من اخاذی کند. او حتی پیشنهاد داده تا پول میلیونی به او بپردازم تا اعلام گذشت کند.

منبع:خراسان

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
Iran, Islamic Republic of
نازنین
۰۸:۴۷ ۰۸ مهر ۱۳۹۸
چرا همش مقصرومردان میدونید زنان و دختران از همه مقصرترن90 درصد دختران وزنان دراین قضایا مقصرن
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر