کد خبر: ۷۰۹۳۱۲۳
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۴
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۴
کد خبر : ۷۰۹۳۱۲۳
فرمانده ناجا:

سردار اشتری با بیان اینکه نیروی انتظامی حافظ ارزش‌های ملی، جان و مال و ناموس مردم است، گفت: مردم ثابت کردند در تمام عرصه‌ها حضور هوشمندانه دارند،

نیروی انتظامی حافظ ارزش‌های ملی، جان و مال و ناموس مردم است/ تمام دستگاه‌ها موظف هستند نیروی انتظامی را از لحاظ مادی و غیر مرتفع کنندبه گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی گفت: هفته نیروی انتظامی برای ارائه خدمت بیشتر به مردم است و پلیس هوشمند امین مردم، شعار ما است.

او با بیان اینکه برای رسیدن به پلیس هوشمند در گام دوم انقلاب مولفه‌هایی نیاز داریم، افزود: پلیس هوشمند یعنی دقت و سرعت بیشتر برای مقابله و پیشگیری از هرگونه قانون گریزی.


بیشتر بخوانید؛ مرزبانان با چشمان تیزبین از مرز‌های کشور حراست می‌کنند


سردار اشتری تصریح کرد: نیازمند کارکنان توانمند حرفه‌ای و زیرساخت‌های لازم هستیم‌ تا به اهداف خود برسیم، بعد از پیروزی انقلاب، ناجا در هر دهه رشد و شکوفایی داشته و باید این راه را تکامل ببخشیم.

وی افزود: امروز با رافت و قدرت بیشتر در خدمت مردم هستیم، مردمی که، ولی نعمتان ما هستند، طبق فرموده مقام معظم رهبری، ارائه خدمت و امنیت عمومی برای همه یکسان است، افتخار ما این است که در تمام نقاط کشور در هر جایی که مردم هستند، نیروی انتظامی نیز در کنارشان است.

فرمانده ناجا گفت: نیروی انتظامی حافظ ارزش‌های ملی، جان و مال و ناموس مردم است، مردم ثابت کردند در تمام عرصه‌ها حضور هوشمندانه دارند،

سردار اشتری بیان کرد: آن ها در عرصه حمایت از ارکان اصلی نظام و رهبری، امنیت کشور در کنار فرزندان خود هستند، به حول قوه الهی اقتدار جمهوری اسلامی و امنیت ایران، یک امنیت با ثبات و مثال زندنی است.

او گفت: دشمنان ایران این را قبول دارند که کشور ما مقتدرانه و هوشمندانه اهداف خود را طبق فرمایشات رهبری به پیش می‌برد، به پشتوانه شهدا و خانواده‌های آن‌ها، هدایت فرمانده کل قوا و انسجام نیرو‌های مسلح اقتدار خود را در دنیا ثابت کردیم.

سردار اشتری گفت: با پیشرفته‌ترین سلاح‌های دشمن مقابله کردیم، امیدواریم که بتوانیم در آینده بیشتر از گذشته این خدمت را به نظام برسانیم، ما می‌توانیم قله‌های بلند را فتح کنیم و راه‌های نرفته را با اقتدار و سرعت بیشتر طی کنیم.

او گفت: امیدواریم تا در سالی که در آن‌هستیم بتوانیم بخشی از نیاز‌های کارکنان را مرتفع کنیم، نیرو‌های خدوم انتظامی با عشق به میهن و آرمان‌های شهدا کارشان را به خوبی انجام می‌دهند، طبق فرموده مقام معظم رهبری تمام دستگاه‌ها موظف هستند نیروی انتظامی را از لحاظ مادی  غیر مرتفع کنند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر