کد خبر: ۷۰۹۳۲۳۶
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱

استاندار کرمان گفت: تامین امنیت و ایجاد نظم دو مقوله بسیار مهم در امر کشورداری است و امنیت در جامعه به معنای آن است که مردم نگران سرمایه‌های مادی و معنوی خود نباشند.

امنیت مهمترین مقوله فعلی در کشور استبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، استاندار کرمان محمدجواد فدایی صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی با بیان اینکه برخورد پلیس با مردم نشانگر برخورد حاکمیت با مردم است، گفت: مردم، نحوه برخورد افراد نیروی انتظامی با آن‌ها را نشانه برخورد حاکمیت با خودشان می‌دانند و نیروی انتظامی باید با اخلاق اسلامی و ادب با مردم رفتار کند.

فدایی افزود: همه دستگاه موظف به تامین امنیت هستند و تنها این موضوع بر عهده نیروی انتظامی نیست، اما بخش عمده‌ای از فراهم شدن امینت، وظیفه نیروی انتظامی بوده که برای تحقق آن نیاز به ابزار و امکاناتی دارد که باید این امکانات را برای ناجا فراهم کنیم.

استاندار کرمان فرهنگ، رعایت قانون، مشارکت مردم، تحقیق و پژوهش را در ایجاد امنیت موثر دانست و بیان کرد: اگر رعایت قوانین در جامعه یک ارزش تلقی شود، کار پلیس راحت‌تر می‌شود.

فدایی عنوان کرد: پلیس با عملکرد خوب خود به مجرمین نشان داده است که کرمان جای مناسبی برای ارتکاب جرم نیست و در صورت ارتکاب جرم در دستان مقتدر پلیس گرفتار خواهند شد و همین عملکرد موجب ارتقای امنیت، کاهش جرم و ناامن شدن فضا برای مجرمان شده است.

حجت‌الاسلام و المسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر کرمان نیز در این مراسم گفت: عقیده، بابرنامه بودن، عملیاتی بودن و در صحنه حضور پیدا کردن، برنامه را به صورت کامل اجرا کردن، فرماندهی و مدیریت نیرو‌های مسلح از ارکان مهمی است که نیرو‌های مسلح ما را با سایر نیرو‌های مسلح دیگر جهان متفاوت کرده است و همین امر سبب شده امروز جمهوری اسلامی ایران از امنیت خوبی در منطقه و دنیا برخوردار باشد.

او با بیان این مطلب که نیرو‌های مسلح ما معتقد ارکان مترقی اسلام دین اسلام هستند، تصریح کرد: امروز کشور ما در منطقه و جهان از قدرت‌های مطرح است لذا از باید از فعالیت‌های نیروی انتظامی که به عنوان یکی از نیرو‌های مسلح است، تقدیر و تشکر کنیم.

انتهای پیام/س


تامین امنیت و ایجاد نظم دو مقوله بسیار مهم در امر کشورداری است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر