کد خبر: ۷۰۹۴۳۲۴
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۵
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۵
کد خبر : ۷۰۹۴۳۲۴
بسته حوادث ۱۴ مهرماه ۹۸؛

مهم‌ترین حوادث امروز، یکشنبه ۱۴ مهرماه ۹۸ در خوزستان را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، مهم‌ترین حوادث نقاط مختلف خوزستان در یکشنبه ۱۴ مهرماه ۹۸ را در این بسته خبری مشاهده نمایید.

باند کیف قاپان حرفه‌ای در دزفول متلاشی شد

سرهنگ روح اله گراوندی فرمانده انتظامی دزفول گفت: در پی وقوع چند فقره کیف قاپی و موبایل قاپی از شهروندان پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

او بیان کرد: ماموران پلیس با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی باند سه نفره سارقان را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی در عملیات‌هایی مجزا و ضربتی هر سه نفر سارق را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ گراوندی اظهار داشت: متهمان در تحقیقات بعمل آمده به ۸ فقره موبایل و کیف قاپی در مناطق مختلف شهرستان دزفول اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی دزفول با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، به شهروندان توصیه کرد: هنگام حرکت در سطح بازار و اماکن شلوغ مراقب وسایل شخصی و گوشی‌های تلفن همراه خود بوده و آن را در معرض دید عموم قرار ندهند.

پایان شرارت‌های شرور سابقه دار در بهبهان

سرهنگ محمد عزیزی فرمانده انتظامی بهبهان گفت: ماموران کلانتری ۱۲ این فرماندهی با اقدامات تخصصی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی، طی یک عملیات غافلگیرانه پلیسی، یک شرور سابقه دار و تحت تعقیب را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

او بیان داشت: این فرد شرور دارای سوابق متعدد کیفری از جمله قدرت نمایی و ایراد جرح با چاقو، عربده کشی و اخلال در نظم بیمارستان و ایجاد رعب و وحشت را در کارنامه سیاه خود دارد.

سرهنگ عزیزی در پایان با بیان اینکه متهم پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد تاکید کرد: پلیس هرگز در برابر شرارت قانون گریزان کوتاه نخواهد آمد و با قاطعیت با آنان برخورد خواهد کرد و با وجود ماموران شجاع و توانمند خود، اجازه جولان به هیچ گردن کشی را در شهر دارالمومنین بهبهان نخواهیم داد.


انتهای پیام/تکمیل می‌شود...

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر