کد خبر: ۷۰۹۴۹۲۸
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸
رئیس پلیس راه ناجا کشور عنوان کرد؛

حسینی گفت: سوانح ترافیکی یکی از پرمخاطره‌ترین مسائل کنونی جامعه است که هفت درصد از تولید ناخالص داخلی کشور هر ساله بابت این گونه حوادث‌ها از بین می‌رود.

سردار سیدتیمور حسینی رئیس پلیس راه ناجا کشور در همایش تجلیل از نمونه‌های ترافیکی، همیاران پلیس، فرهنگیان و راهوران محله استان کرمان  در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان،گفت: متاسفانه با توجه به تصادفات این گونه برداشت می شود که رفتار‌های ترافیکی قابل اصلاح شدن نیست و سهم همه در این مسئله باید به طور دقیق مشخص شود.

سردار حسینی افزود: تربیت برای رفتار‌های ترافیکی مهمتر از آموزش است و برای کاهش حوادث ارتقاء سطح فرهنگی واجب است بر آموزش صرف تاکید کردیم در حالی‌که تربیت بسیار مهمتر است.

او گفت: سوانح ترافیکی جزو یکی از پرمخاطره‌ترین مسائل کنونی جامعه است که هفت درصد از تولید ناخالص داخلی کشور هر ساله بابت این گونه حوادث‌ها از بین می رود.

رئیس پلیس‌راه راهور ناجا تصریح کرد: تفکر و باور کاربران ترافیک را باید اصلاح کنیم و رفتار‌های ترافیکی به شکل جزیره‌ای و بخشی قابل اصلاح شدن نیست.

حسینی بیان داشت: طرح همیاران پلیس در کشور سابقه‌ای دوازده ساله دارد و طی این مدت و زمان به خوبی توانسته اند به پلیس در ارتقاء سطح فرهنگ ترافیک و کاهش حوادث کمک کنند.

سردار حسینی گفت: هزینه‌های جانبی هر فرد که در اثر تصادف فوت می کند در کشور ما بیش از ۵ میلیارد تومان است که این خسارتی جبران ناپذیر دارد و بایستی در این زمینه همه همگام و هم قدم و کمک کار باشیم تا بتوانیم این مشکلات را تا حدودی کم کنیم.

رئیس پلیس‌راه راهور ناجاخواستار همکاری مردم و ارتقاء سطح فرهنگی رانندگی شد.
انتهای پیام /ی

فوت هر فرد در حوادث جاده ای مشکلات زیادی به بار می آورند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر