کد خبر: ۷۰۹۵۲۳۹
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶
کد خبر : ۷۰۹۵۲۳۹

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: عملکرد نظام اسلامی باید به مردم اطلاع رسانی شود.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه،مصطفوی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی   در دومین جلسه شورای اطلاع رسانی دولت در استان که در محل استانداری برگزار شد، با اشاره به اهداف تشکیل شورای اطلاع رسانی دولت گفت: اطلاع رسانی به موقع و دقیق از اقدامات نظام اسلامی و بویژه دولت در حوزه‌های مختلف جمله اهداف تشکیل این شورا است.

او در ادامه با تشریح شرایط کنونی کشور و تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی علیه کشورمان گفت: با وجود تحریم‌های دشمن، دولتمردان اقدامات بسیار زیادی برای رفع آثار تحریم در جامعه انجام می‌دهند که این اقدامات باید به اطلاع مردم برسد.

او گفت: علیرغم تلاش زیاد دولت در خدمت به مردم و اقدامات موثر در حوزه‌های مختلف، متاسفانه بسیاری از این اقدامات به اطلاع مردم نمی‌رسد که تشکیل شورای اطلاع رسانی دولت می‌تواند این نقیصه را برطرف کند.

او  تدابیر دولت در برپایی راهپیمایی میلیونی اربعین را نمونه‌ای از تلاش دولتمردان در ارائه خدمت به مردم و تامین امنییت این پیاده روی عظیم عنوان کرد و گفت: ابعاد مختلف تلاش نظام اسلامی و دولت برای برگزاری پیاده روی اربیعن باید به اطلاع مردم رسانده شود.

او ایجاد نشاط و امید در بین مردم را ضروریات جامعه عنوان کرد و افزود: با اطلاع رسانی عملکرد دولت و آگاهی مردم از این اقدامات قطعا امید در جامعه تزیق خواهد شد و مردم امیدوارتر از همیشه به زندگی خود ادامه خواهند داد.

او گفت: شورای اطلاع رسانی باید فعالانه در جهت انعکاس به موقع و دقیق فعالیت‌ها و عملکرد دولت در استان تلاش کند و اجازه ندهد افراد یا جریاناتی با سیاه نمایی، ناامیدی را در میان مردم ترویج دهند.

در این جلسه احکم اعضای شورای اطلاع رسانی دولت در آذربایجان غربی اهدا شد.

 

انتهای پیام/م

 

برگزاری دومین جلسه شورای اطلاع رسانی دولت در استان 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر