کد خبر: ۷۰۹۶۱۴۷
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱
پژمان مطرح کرد؛

مدیر عامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای گفت: جوانان مخاطب اصلی بازی‌های رایانه‌ای هستند.

جوانان مخاطب اصلی بازی‌های رایانه‌ایبه گزارش خبرنگار حوزه ازدواج و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سید صادق پژمان مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای صبح امروز (دوشنبه پانزدهم مهرماه) در مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای اظهار کرد: در مسیر گفت‌وگو و کارشناسی‌های انجام شده بین بیناد ملی بازی‌های رایانه‌ای و معاون امور جوانان به متن نهایی تفاهم نامه‌ی همکاری رسیدیم.

وی با بیان اینکه آخرین پیمایشی که در سال ۹۶ انجام شد نشان داد اغلب مخاطبان بازی‌های رایانه‌ای جوانان هستند، گفت: جوانان می‌توانند دغدغه مشترک ما باشند و ما می‌توانیم در حوزه تولید و مصرف همکاری‌هایی داشته باشیم.

مدیر عامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای گفت: براساس سند ملی بازی‌های رایانه دستگاه‌های مختلف مکلف به همکاری با ما هستند، اما بسیاری از این تعهدات محقق نشده است.

پژمان افزود: اینکه معاونت امور جوانان دغدغه این امر را داشته است، بسیار جای تقدیر دارد.


بیشتر بخوانید: بهره‌مندی از توانمندی جوانان تنها راه احیای تعاونی‌ها در کشور/ توسعه شفافیت باید موثر، پایدار و سیستمی باشد


وی با بیان اینکه در بحث تولید بخش حمایتی‌ نیز وجود دارد، گفت: تشکل‌هایی که در این زمینه با ما کار می‌کنند بسیار زیاد هستند و ما آن‌ها را شناسایی کردیم.

پژمان افزود: بسیاری از این تشکل‌ها شناسایی نشده‌اند که بتوانیم‌ به چرخه حمایتی خود اضافه کنیم، البته این مورد یکی از اهداف مهم این تفاهم نامه است.

در حال تکمیل...

ضرورت همکاری نهادهای مختلف برای حمایت از تولید بازی‌های رایانه‌ای مناسب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر