کد خبر: ۷۰۹۶۵۲۲
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷
آیت‌الله نوری همدانی عنوان کرد؛

آیت‌الله نوری همدانی گفت:علاوه بر مساله عفاف که مورد توجه همه بانوان است،مساله حجاب نیز باید موردتوجه همگان باشد و با بی حجابی که یک ناهنجاری اجتماعی است، برخورد کنند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم، آیت الله نوی همدانی روز دوشنبه در دیدار سردارحسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی دربرخورد با هنجارشکنان و ازجمله هنجارشکنی‌ها در بحث حجاب زحمت زیادی می‌کشد که برای موفقیت این تلاش‌ها باید صداوسیما و رسانه‌ها و همه ادارات در این موضوع هماهنگ شوند و به‌صورت فراگیر به فرهنگ‌سازی بپردازند.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به این‌که حجاب یکی از ارزش‌های بزرگ الهی است و درآموزه‌های اسلامی، زنان و دختران مسلمان به لزوم رعایت آن سفارش شده‌اند، گفت: علاوه بر مساله عفاف که مورد توجه همه بانوان است، مساله حجاب نیز باید موردتوجه همگان باشد و همه نهادها، مراکز اداری، رسانه‌ها، حوزه‌های علمیه و اقشار مختلف مردم در این مساله یک‌صدا باشند و با بی حجابی که یک ناهنجاری اجتماعی است، برخورد کنند.

آیت‌الله نوری همدانی گفت: درحوزه راهنمایی و رانندگی نیز نیروی انتظامی به‌صورت مستقیم با مردم در ارتباط است و برای آنکه اقشار مختلف جامعه با آرامش به رفت‌وآمد در جاده‌ها بپردازند به‌صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کند که این کار بزرگی است.

مرجع تقلید شیعیان در بخش دیگری از سخنان خود بابیان این‌که امنیت یکی از بزرگ‌ترین نعمت‌های الهی است، افزود: نیروی انتظامی با اقتدار امنیت را درمرز‌ها و داخل کشور برقرار ساخته که باید این مساله روزبه‌روز تقویت شود.

آیت الله نوری همدانی همچنین بیان کرد: باید مسئولان ارشد نیروی انتظامی به کارکنان زیردست خود توجه کافی را داشته باشند و برای آسایش و آرامش بیشتر آنان تلاش کنند.

مرجع تقلید شیعیان در ادامه با تشکر از اقدامات سردار اشتری در نیروی انتظامی، افزود: با شناختی که از جنابعالی دارم امید است، مساله نظم و امنیت در کشور بااقتدار بیشتری توسط نیروی انتظامی دنبال و چتر آن روزبه‌روز فراگیرتر شود.

فرمانده نیروی انتظامی امروز در سفر به قم با شماری از مراجع تقلید دیدار و گفتگو کرد.

۱۳ مهرماه تا ۲۰ مهرماه به‌عنوان «هفته نیروی انتظامی» نام‌گذاری شده است.

انتهای پیام/ح

لزوم رعایت حجاب درجامعه، فرهنگ‌سازی شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر