کد خبر: ۷۰۹۸۹۵۷
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳

مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان اصفهان گفت: در آستانه اربعین حسینی طرح ویژه‌ای با عنوان "نذر قدم‌های زینب (س)" ویژه دانش آموزان دختر در استان اصفهان راه اندازی شده است.

دانیال نکویی مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان اصفهان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان   از پویش دانش آموزی نذر قدم‌های زینب (س) در این استان خبر داد و گفت:  در آستانه اربعین حسینی طرح ویژه‌ای با عنوان (نذر قدم‌های زینب سلام الله علیه) ویژه دانش آموزان دختر در استان اصفهان راه اندازی شده است.

او با اشاره به اینکه پویش دانش آموزی #نذرقدمهای زینب برای اولین سال ویژه جاماندگان اربعین برگزار می‌شود افزود: این طرح علاوه بر ایجاد انگیزه در دانش آموزان برای حضور در پیاده روی اربعین به عنوان یک عنصر تربیتی ویژه و تسهیل حضور دانش آموزان در مراسم پیاده روی اربعین است.


مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان اصفهان ادامه داد: در این پویش تلاش می‌شود آن دسته از دلدادگان حسینی که امکان حضور در پیاده روی اربعین حسینی (ع) را ندارند، سهمی در قدردانی از میزبانان این اجتماع عظیم یعنی نوجوانان عراقی داشته باشند.

دانیال نکویی  گفت: در این پویش دانش آموزان دختر می توانند هدایای خود، شامل دست سازه‌های دانش آموزی، محصولات فرهنگی، نامه به دوست عراقی ام، رزق معنوی و... را به اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان شهر خود تحویل دهند تا به نیابت از ایشان در طریق الحسین (ع) در بین نوجوانان عراقی توزیع شود.

او افزود: تا کنون دانش آموزان ۳۰ مدرسه اعلام آمادگی کردند و حدود ۱۰ مدرسه بسته‌های خودشون رو تحویل دفتر اتحادیه دادند. تعداد دانش آموزان این طرح تا کنون ۵۰ نفر و پیش بینی میشود تا روز پایانی بیش از صد نفر در این پویش که در برای اولین سال اجرا میشود شرکت کنند وی با بیان این که پویش نذر قدم‌های زینب سلام الله علیه تا ۲۰ مهرماه ادامه دارد،
 
مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان اصفهان اضافه کرد: دانش آموزان می‌توانند از طریق شبکه‌های اجتماعی بله به آدرس @eaedesf و صفحه اینستاگرام @ eaed_esfahan در این پویش شرکت کنند.
 
انتهای پیام/ی
 
 

پویشی برای جاماندگان از اربعین

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر