کد خبر: ۷۰۹۹۵۵۸
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۴

ساختمان شماره ۲ آموزشی دانشگاه پیام نور شهرستان بافت با اعتبار چهار میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان صبح امروز با حضور استاندار کرمان و معاون آموزشی پیام نور کشور مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، محمد جواد فدائی استاندار کرمان در آیین افتتاح این طرح با اشاره به اهمیت توسعه مراکز آموزش عالی گفت: دولت تدبیر و امید در راستای تقویت علم آموزی و مهارت افزایی و آشنایی افراد به حقوق شهروندی نگاه ویژه‌ای به ایجاد حوزه‌های تخصصی و مراکز علمی پژوهشی بخصوص در مناطق محروم دارد.

استاندار کرمان در ادامه سفر استانی خود به شهرستان‌های جنوب غرب استان پس از افتتاح ساختمان شماره ۲ دانشگاه پیام نور بافت راهی شهرستان ارزوییه سفرشد و در بدو ورود به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.

افتتاح پنج هکتار زمین چمن مصنوعی، بهره برداری از طرح گلخانه‌ای با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان، بازدید از جاده وکیل آباد، شرکت در نشست اقتصاد مقاومتی شهرستان ارزوییه، افتتاح روکش آسفالت ارزویه به محمود آباد به طول هشت کیلومتر، روکش آسفالت دولت آباد به صوغان به طول ۱۰ کیلومتر و در مجموع با اعتبار سه میلیارد و ۶ میلیون تومان و افتتاح ۳۰۰ هکتار آبیاری تحت فشار با اعتبار چهار و نیم میلیارد تومان در شهرستان ارزوییه در دستور کار استاندار کرمان قرار دارد.

همچنین استاندار امروز با سفر مجدد به بافت خط گاز رسانی به منطقه خبر و دشتاب را افتتاح می‌کند.

فدایی همچنین بازدید از دانشگاه شهرستان بافت را نیز امروز در بخش پایانی سفر به شهرستان‌های جنوب غربی استان کرمان در دستور کار خود دارد.

استاندار کرمان در سفر‌های ادواری به شهرستان‌های استان علاوه بر افتتاح طرح‌ها و بازدید از مناطق مختلف مشکلات و موانع پیش روی توسعه استان را بررسی و رفع می‌کند.

ساختمان شماره دو آموزشی دانشگاه پیام بافت با زیربنا هزار و ۲۸۰ ظرفیت جذب ۶۲۰ دانشجو در ۱۲ رشته تحصیلی را دارد.

دانشگاه پیام نور بافت تاکنون سه هزار و ۵۰۰ دانشجوبی فارغ التحصل داشته است.
انتهای پیام/ی

سفر استاندار کرمان به شهرستان بافت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر