کد خبر: ۷۰۹۹۹۷۸
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲

اخیرا معتقدان به امور ماوراء الطبیعه و ارتباط با بیگانگان و فرازمینی‌ها جذب منطقه‌ای در تایلند شده اند. منطقه‌ای که به اعتقاد این افراد دروازه اصلی ارتباط با فضایی‌ها و فرازمینی‌ها است.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، گروهی از تایلندی‌ها و البته گردشگرانی از سراسر جهان معتقدند معبد و مجسمه بودا در یک منطقه محلی در شمال بانکوک یکی از اصلی‌ترین گذرگاه‌ها و راه‌های ارتباطی با فرازمینی‌ها محسوب می‌شود.

دروازه ارتباط با فرازمینی‌ها در تایلند قرار دارد؟

به نظر می‌رسد گردشگری برای یافتن فرازمینی‌ها در سراسر دنیا رواج دارد و برخی از مسافران خارجی معتقدند که یک منطقه خاص می‌تواند زمینی‌ها را با فرا زمینی‌ها مرتبط کند. اکنون عده زیادی به این موضوع اعتقاد پیدا کرده اند که یک مجسمه در شمال بانکوک کلید ارتباط با فرازمینی‌ها محسوب می‌شود.


بیشتر بخوانید: رؤیت شی نورانی در آسمان عسلویه + فیلم


خائو کالا در ناخون ساوان که به "شهر بهشت" ترجمه می‌شود فقط سه ساعت با پایتخت تایلند بانکوک فاصله دارد و برای گردشگرانی که به دنبال تجربه‌های ماوراء طبیعی هستند به کانون اصلی تبدیل شده است. برخی از مردم این منطقه بر این باورند که انسان‌ها می‌توانند به صورت تلفنی با بیگانگان ارتباط برقرار کنند.

این تپه در میان مزارع نیشکر واقع شده است و به گفته بانکوک پست، معتقدین به امور ماوراء طبیعی می‌گویند که این یک کرم چاله مخفی پنهان شده است که به بیگانگان اجازه می‌دهد در زمان و مکان سفر کنند. این منطقه جایی است که یک مجسمه غول پیکر بودا در سایه مجسمه یک مار هفت سر قرار دارد و چندین مجسمه بودایی دیگر، از جمله یک مجسمه به نام "ردپای بودا" در همان نزدیکی ایستاده اند.

با همه این‌ها هنوز هیچ مدرک اساسی وجود ندارد که منطقه مذکور دارای خصوصیات ماوراء طبیعی یا بیگانه باشد. یکی از اعضای ارشد فرقه طرفدار این ایدئولوژی می‌گوید از طریق نیرو‌های بیگانه مطلع شده که جنگ جهانی سوم تا سال ۲۰۲۲ آغاز می‌شود. او حتی ادامه داده که فرازمینی‌ها قول داده اند در صورت جدی شدن جنگ چند انسان منتخب را برای سفر به دنیای ماورالطبیعه انتخاب کنند.

اما مقامات محلی تایلند از اقبال این منطقه بین گردشگران چندان خوشحال نیستند چرا که معتقدند این شرایط ایجاد ناامنی می‌کند و حتی به جنگل‌های منطقه آسیب می‌رساند.

منبع: انتخاب

انتهای پیا/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر