کد خبر: ۷۱۰۰۷۲۴
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴

امام جمعه اهواز بر لزوم بسیج همه امکانات برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی تاکید کرد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد نماینده  ولی فقیه در خوزستان ضمن بیان اینکه زائران در مرز‌های چذابه و شلمچه به دلیل امکانات محدود کشور عراق با مشکل تردد مواجه هستند گفت: دولت، سپاه، ارتش و شهرداری‌ها باتوجه به استقبال کم نظیر زائران از مراسم اربعین حسینی، امکانات خود را بسیج کنند.

او با اشاره به اینکه زائران باید خود را برای شرایط سخت آماده کنند بیان داشت: حتی اگر تمام موکب‌ها و اتوبوس‌های عراقی برداشته شوند باز هم از مدت‌ها قبل برای سفر اربعین برنامه ریزی کنند.

حجت الاسلام موسوی از مردم عراق به ویژه شیوخ عرب تقاضا کرد در شهر‌های العماره و بصره برای جابجایی مسافران کمک کنند تا با برگزاری باشکوه مراسم اربعین دشمن ناامید شود.

امام جمعه اهواز تصریح کرد: وضعیت تردد در مرز چذابه به دلیل کمبود اتوبوس خوب نیست و مسئولان باید برای آن چاره اندیشی کنند چرا که نظام استکبار و در راس آن آمریکا به دنبال ساقط کردن نظام سیاسی عراق است که در صورت بروز این اتفاق دیگر شاهد برگزاری باشکوه اربعین نخواهیم بود.

نماینده، ولی فقیه در خوزستان گفت: مخالفت آمریکا با سفر عادل عبدالمهدی به چین و عربستان و همچنین ایفای نقش میانجی گری عراق بین طیف‌های مختلف از جمله دلایل مخالفت آمریکا با نظام سیاسی این کشور است.

او افزود: عراق مانند یک گذرگاه زمینه دور زدن تحریم‌های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی است از این رو استکبار به دنبال حذف قدرت سیاسی فعلی و ایجاد یک قدرت سیاسی ضعیف در آن است البته دولت عراق نیز باید برای خدمت بهتر به مردم دست به اصلاح شرایط بزند.

انتهای پیام/م

ترویج خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر