کد خبر: ۷۱۰۰۷۵۶
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
کد خبر : ۷۱۰۰۷۵۶
امام جمعه یاسوج

امام جمعه یاسوج گفت: حمله ارتش ترکیه به کردهای شمال سوریه عاقبت اعتماد به آمریکا بود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج، حجه الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه یاسوج در خطبه‌های امروز نماز این شهر با بیان اینکه حمله ترکیه به کرد‌های سوریه که حاصل اعتماد به آمریکا بوده و همیشه به حال بشریت مضر بوده است گفت: خلق پدیده شوم داعش و ارتکاب بدترین جنایات این گروه سفاک ره آورد اندیشه استعماری و استثمار ملت‌ها از سوی قدرت‌های شیطانی بوده است.

حجه الاسلام والمسلمین حسینی افزود: بنا به وعده الهی مستکبران خود در صید دام شیطنت هایشان گرفتار می‌شوند و امروز جهانیان شاهد این وعده هستند.

خطیب نماز جمعه یاسوج اضافه کرد: این در حالی است که جمهوری اسلامی ایران راه عزت و افتخار را به سرعت می‌پیماید و تلاش دشمنان برای متوقف کردن حرکت رو به جلوی نظام با شکست مواجه شده است.

امام جمعه یاسوج به نزدیک شدن ایام اربعین اشاره کرد و با تسلیت این ایام حضور شیفتگان خاندان عصمت و طهارت را در پیاده روی اربعین به عنوان بزرگترین همایش سراسر معنوی در دنیا قابل تقدیر و ستایش دانست.

حجه الاسلام والمسلمین حسینی در بخش دیگری از سخنان خود به ضرورت رعایت استاندارد در تولیدات داخلی اشاره کرد و افزود: اگر قرار است کالای ایرانی مصرف شود باید رعایت استاندارد با تشدید نظارت‌ها به یک امر الزام آور تبدیل شود.

او همچنین با ابراز نگرانی از محاسبه قبوض آب در روز‌های اخیر آن را نگران کننده خواند و گفت: چگونگی محاسبه قبض‌های آب متناسب با شرایط اقتصادی مردم نیست و بهتر است هر چه زود‌تر به این دغدغه پایان داد.
 
انتهای پیام/ک

حمله ترکیه به کرد های سوریه حاصل اعتماد به آمریکا

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر