کد خبر: ۷۱۰۱۱۱۲
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۱

مرحله استانی رقابت‌های جام خوشه چین در شهرستان‌های استان کرمان با معرفی نفرات و تیم‌های برتر به کار خود پایان داد.

میثم پاریزی، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، با اشاره به اینکه جام خوشه چین با عنوان اختصاری رقابت‌های ورزش روستاییان و عشایر سراسر کشور است که در سه سطح استانی، منطقه‌ای و ملی برگزار می‌شود، گفت: این جام با هدف ایجاد شور، نشاط و تامین سلامت جسمانی و روانی روستاییان و عشایر، توسعه ورزش همگانی در مناطق روستایی از طریق تشویق و ایجاد انگیزه و فعال کردن مردم انجام می‌شود.

پاریزی افزود: اولین دوره مرحله استانی مسابقات جام خوشه چین در استان کرمان با حضور ۱۲ شهرستان در قالب ۶ رشته ورزشی به میزبانی شهرستان‌های کرمان، بافت و بم با شرکت ۴۶۶ نفر برگزار شد.

او با اعلام اینکه شهرستان کرمان میزبان شش رشته‌ی بانوان و چهار رشته‌ی آقایان بود، تصریح کرد: رشته‌های طناب کشی، هفت سنگ مهارتی، چوب کشی، دو، فوتسال و والیبال بانوان و طناب کشی، دو، چوب کشی و هفت سنگ مهارتی آقایان به میزبانی کرمان برگزار شد.

پاریزی بیان داشت: فوتسال آقایان نیز به میزبانی بم و والیبال آقایان به میزبانی بافت انجام شد.

او گفت: در پایان نتایج زیر حاصل شد:

نتایج مسابقات بخش آقایان در رشته‌های مختلف به میزبانی کرمان

رشته طناب کشی

اول: شهرستان بافت

دوم: شهرستان کرمان

سوم: شهرستان رفسنجان

رشته هفت سنگ مهارتی

اول: امیرمحمد رجایی (بافت)

دوم:نیما رجایی (بافت)

سوم:مهدی دورکی (رفسنجان)

دوی ۲۰۰ متر

اول: احمدرضا غنچه پور (بافت)

دوم: محمدسیلانی (کرمان)

سوم: علی خدامی (بردسیر)

دو ۵۰۰۰ متر

اول: امیر حسین صادق زاده (کوهبنان)

دوم: محمد حیدر آبادی (بردسیر)

سوم: مهدی بیاتی پور (بافت)

چوب کشی ۷۰- کیلوگرم

اول: محمدجواد تقی زاده (بردسیر)

دوم: مهدی امیرشمسی (بافت)

سوم: علیرضا ابولی (رفسنجان)

چوب کشی ۸۵- کیلوگرم

اول: یونس جهانشاهی (عنبرآباد)

دوم: امیررضا سلطانی نژاد (بافت)

سوم: ابوالفضل صفری (رفسنجان)

نتایج مسابقات بخش بانوان در رشته‌های مختلف به میزبانی کرمان:

رشته فوتسال

اول: تیم بم

دوم: تیم کرمان

سوم: تیم بافت

رشته طناب کشی

اول: شهرستان کرمان

دوم: شهرستان جیرفت

سوم: شهرستان عنبراباد

رشته هفت سنگ مهارتی

اول: شیوا غلام علیپور (بافت)

دوم: فاطمه زینلی (کرمان)

سوم:زهرا رشیدی (کوهبنان)

دو ۱۰۰ متر

اول: اسماء آذر مهر (بافت)

دوم: فاطمه ملایی (عنبر آباد)

سوم: فاطمه رجبی (انار)

دو ۲۰۰۰ متر

اول: ناهید پور حیدری (بافت)

دوم: زهرا بهاء الدینی (بردسیر)

سوم: مبارکه تیکدری (راور)

چوب کشی ۷۵- کیلوگرم

اول: مریم بوشاسب (بافت)

دوم: نیلوفر تدین (کرمان)

سوم: زهرا دهستانی (انار)

چوب کشی ۶۵- کیلوگرم

اول: شبنم پلاشی (جیرفت)

دوم: رقیه شجاعی (کرمان)

سوم: فاطمه مرادی (عنبر اباد)

نتایج مسابقات والیبال آقایان به میزبانی شهرستان بافت:

اول: بافت

دوم: جیرفت

سوم: کرمان

نتایج مسابقات فوتسال آقایان، به میزبانی شهرستان بم:

اول: تیم کرمان

دوم: تیم بم

سوم: تیم رفسنجان

انتهای پیام/ب

برگزاری مسابقات جام خوشه چین در استان کرمان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر