کد خبر: ۷۱۰۱۲۹۷
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
رییس سازمان فناوری اطلاعات خطاب به دانش آموزان؛

در اختتامیه دوازدهمین رویداد کارآفرینی دانش آموزی رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران تاکید کرد: دانش آموزان از جنبه‌های تولید و کاربرد‌های فناوری اطلاعات و همچنین فرصت‌ها و تهدیدات این حوزه آموزش می‌بینند.

رویا‌های خود را محدود نکنید/آرزوهای بزرگی را برای کشورتان داشته باشیدبه گزارش  حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،  امیر ناظمی معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در اختتامیه رویداد کارآفرینی دانش آموزی با تاکید بر فرصت‌های موجود در این عرصه تاکید کرد دانش آموزان از جنبه‌های تولید و کاربرد‌های فناوری اطلاعات و همچنین فرصت‌ها و تهدیدات این حوزه آموزش می‌بینند. او  گفت: آینده با پیش بینی ساخته نمی‌شود بلکه به دست دانش آموزان و نسل آینده شکل می‌گیرد.

رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران در ادامه با تاکید بر فرصت‌های کارآفرینی در حوزه فناوری اطلاعات، تصریح کرد: این سلسله رویداد‌ها با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و راهبری وزارت آموزش و پرورش و در راستای عدالت آموزشی و آشنایی دانش آموزان از فرصت‌های کارآفرینی و آینده شغلی است.

او در جمع دانش آموزان با اشاره به سقف‌های شیشه‌ای محدودیت‌ها و لزوم شکستن آن‌ها گفت: رویا‌های خود را محدود نکنید و آرزو‌های بزرگی را برای خود و کشورتان داشته باشید و اجازه ندهید محدویت‌ها مانع رسیدن شما به اهداف و رویاهایتان شود.

همچنین در این مراسم مرتضی براری، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییس سازمان فضایی ایران گفت: دوازدهمین رویداد کارآفرینی دانش آموزان به مناسبت هفته جهانی فضا با رویکرد فناوری‌های حوزه فضا برگزار می‌شود. وی با اشاره به پتانسیل جوانان گفت: کشور ایران در بین یازده کشور برتر دنیا در حوزه فضا قرار دارد و ما از ایده‌ها و پیشنهاد‌های جوانان خلاق در این حوزه استقبال می‌کنیم.

گفتنی است؛ در حاشیه این مراسم کارگاه‌های آموزشی کودکان بر بستر فناوری اطلاعات ویژه فرزندان کارکنان وزارت ارتباطات و سازمان‌های تابعه در رده‌های سنی مختلف برگزار شد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر