کد خبر: ۷۱۰۱۶۲۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷

نائب رئیس هیات مدیره میدان بار نوغان گفت: طبق مصوبه هیأت امناء میدان بار نوغان از تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ نیز عوارضی جهت ورودی پارکینگ دریافت می کند.

میدان بار نوغان هم عوارضی شدسعید غیور نائب رئیس هیأت مدیره میدان بار نوغان به در گفت و گو با  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد گفت : طبق مصوبه هیأت امناء میدان بار نوغان از تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ مانند میدان بار سپاد ،رضوی و گل فتح آباد ورودی دریافت می کند.

 

او ادامه داد: میدان بار داخل طرح بافت فرسوده قرار گرفته است، و شهرداری قصد تخریب این میدان را داشت که ما اجازه این تخریب را انجام ندادیم.

 

نائب رئیس هیأت مدیره میدان بار نوغان گفت: در ۵ سال پیش شهرداری نیز برای ما محدودیت ایجاد کرده بود و یک در ورودی وجود داشت که این مسئله  مشکلات زیادی از جهت رفت و آمد برای شهروندان به وجود می آورد.

 

غیور افزود: برای حل این مشکلات مکاتباتی را با شهرداری منطقه ،مجلس و شورای شهر و هر نهادی که لازم بوده است تهیه کردیم  تا مجوز درب ورودی را بگیریم.

 

او تصریح کرد: با مجوز صادر شده به سراغ شهرداری رفتیم تا هزینه را بدهد و درب ورودی را طبق جواز ساخت، سال ۵۱ به صورت قبل برگردانند اما شهرداری اظهار داشت که اعتبار لازم را ندارد.

 

نائب رئیس هیأت مدیره میدان بار نوغان گفت: با جابه جایی تیرهای برق ،خطوط تلفن و لوله های گاز که هزینه آن را کسبه میدان بار متقبل شدند، توانستیم درب اصلی را بازگشایی کنیم.

 

غیور افزود: کسبه از قبل ماشین های خود را داخلی خود میدان می گذاشتند و مکانی برای  ماشین شهروندان وجود نداشت.

 

او تصریح کرد: خارج از میدان بار برای کسبه،  پارکینگ رایگان اختصاص دادیم تا  فضای داخلی میدان تنها به شهروندان اختصاص یابد.

 

انتهای پیام //ا.ز

 

پارکینگ میدان بار نوغان عوارضی ورودی را دریافت می کند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر