کد خبر: ۷۱۰۱۹۰۲
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹

مهرداد سیفی دارتر کشورمان به عنوان نایب قهرمانی جهان رسید و مدال نقره مسابقات را کسب کرد.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از کمیته ملی المپیک؛ در پایان مسابقات دارت قهرمانی جهان که در شهر کلوژ رومانی برگزار شد، مهرداد سیفی دارتر شایسته کشورمان به عنوان نایب قهرمانی جهان و کسب مدال نقره نایل آمد.

سیفی در فینال رقابت‌های انفرادی پسران دقایقی پیش رو در روی حریف نامدار و قدرتمند خود از انگلستان قرار گرفت و با وجود یک رقابت پایاپای و فشرده مغلوب این دارتر مطرح جهان شد و با ایستادن بر سکوی دوم دنیا مدال نقره جوانان جهان را برگردن آویخت.

سیفی در مرحله گروهی با شکست از بازیکن انگلستان و سه برد پیاپی برابر رقبایی از استرالیا، سوئد و اتریش به دور حذفی راه یافت، وی در این مرحله با عبور از سد دارتر‌های مجارستان، جمهوری چک و هلند راهی دیدار فینال شده بود.


 پیش از این تیم دوبل دختران کشورمان متشکل از فاطمه کریمی و فاطمه صفی یک مدال ارزشمند برنز به ارمغان آورده بودند.


همچنین امیر مهدی زنگی آبادی در رقابت‌های انفرادی با ۲ برد و ۳ باخت نتوانسته بود از مرحله گروهی صعود کند.


پیشتر تیم دوبل پسران کشورمان متشکل از مهرداد سیفی و امیر مهدی زنگی آبادی در جایگاه پنجم جهان ایستاد و فاطمه کریمی و فاطمه صفی در رقابت‌های انفرادی بخش دختران هر دو در ردیف نهم جهان قرار گرفتند.


بدین ترتیب تیم دارت جوانان کشورمان با یک مدال نقره، یک نشان برنز، یک مقام پنجمی و دو عنوان نهمی در مجموع رده بندی تیمی به عنوان ششم جهان دست یافت.


تیم کشورمان را حمیدرضا مومنی به عنوان سرمربی، محمدرضا شهابی به عنوان روانشناس و مربی بدنساز تیم، کامبیز ایوب زاده رئیس انجمن دارت کشور، گنج ور به عنوان سرپرست و  پریسا بابا محمدی به عنوان مترجم و مدیر برنامه همراهی کردند.

 

انتهای پیام/

 

مدال نقره مسابقات جهانی دارت به ایران رسید

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر