کد خبر: ۷۱۰۲۷۵۴
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۱
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۱
کد خبر : ۷۱۰۲۷۵۴

شرکت فورد با به کارگیری هدست‌های واقعیت مجازی تجربه هیجان‌انگیز و لذت‌بخش از رانندگی را به وجود آورده است.

فورد تجربه‌ای متفاوت را رانندگی را ایجاد می‌کندبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، فورد با همکاری استارتاپی آلمانی ویژگی جذاب را به خودروهای خود اضافه کرده است که بیش از گذشته حضور در اتومبیل‌های این شرکت را لذت‌بخش می‌کند. فورد از فردا هدست‌های واقعیت مجازی را در خودروهای شاسی‌بلند Ford Explorer 2020 قرار می‌دهد و مسافرانی را که سوار بر این اتومبیل‌ها می‌شوند غافلگیر می‌کند. در مرحله اول اجرای این طرح فورد خدمات واقعیت مجازی خود را در شهر هالیوود ارائه می‌دهد.


بیشتر بخوانید: رونمایی پیکاپ‌ تراک قدرتمند شورولت Colorado 2021 + تصاویر


مسافران و گردشگرانی که به شاسی‌بلند‌های فورد وارد می‌شوند می‌توانند با گذاشتن هدست‌های واقعیت مجازی روی چشم خود به دنیای عجیب مردگان وارد شده و از انیمیشن Bride of Frankenstein را تماشا کنند. در این انیمیشن کاربر تصاویری هیجان‌انگیز را مشاهده کرده و خود را در جریان داستان حس می‌کند. هدست‌های واقعیت مجازی با گرافیکی بسیار بالا تصاویری زنده را به کاربران نمایش داده و سطح آندرنالین خون آن‌ها را بالا می‌برند. 

رانندگی در دنیای واقیت مجازی با خودروهای فورد

تجربه حضور در دنیای واقعیت مجازی با خودروهای Ford Explorer 2020

البته تصاویر و انیمیشن‌های هدست‌های موجود در خودروی Ford Explorer 2020 تنها به یک داستان خاص حدود نشده و اگر کاربر چندین مرتبه این این دستگاه‌ها را روی صورت خود قرار دهد، هربار تصاویری جدید و داستانی نو را مشاهده می‌کند. تجربه رانندگی مجازی بخش دیگری از خدمات جدید فورد به سذنشینان خودروهای خود است. در این حالت کاربر بدون تمام مستقیم با اجزای اتومبیل مانند فرمان، پدال گاز و ترمز و دنده به راحتی و با ایمنی کامل رانندگی می‌کند. 

رانندگی در دنیای واقیت مجازی با خودروهای فورد

فورد در اجرای این پروژه تنها نیست و شرکت‌های دیگری نیز تصمیم دارند با اضافه کردن هدست‌های واقعیت مجازی به خودروهای خود آن را به عنوان یکی از آپشن‌های خود را به مشتریان تحویل دهند. کارشناسان خودرو معتقدند شرکت‌های مطرح خودروسازی در جهان در تلاش هستند تا علاوه بر ارتقاء سیستم‌های فنی اتومبیل‌های خود به طور هم‌زمکان ظرفیت سیستم‌های سرگرمی را نیز بیش از گذشته افزایش دهند.

انتهای پیام/

ارتقاء سیستم‌های سرگرمی در خودروهای Ford Explorer 2020

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر