کد خبر: ۷۱۰۳۶۰۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۴
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۴
کد خبر : ۷۱۰۳۶۰۶

برنامه هفته اول و دوم لیگ برتر کشتی فرنگی و هفته اول لیگ برتر کشتی آزاد اعلام شد.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، هفته اول و دوم لیگ برتر کشتی فرنگی و هفته اول لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه‌های کشور روز‌های سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در شهر‌های بیرجند، اهواز، تهران و ساری برگزار می‌شود.
بر همین اساس برنامه این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:

هفته اول:

گروه الف:
هیأت کشتی سیرجان – بازار بزرگ ایران (۲۳ مهرماه ساعت ۱۶:۳۰ - سالن حجاب بیرجند)
هیأت کشتی خراسان جنوبی- شهدای مدافع حرم قم (۲۳ مهرماه ساعت ۱۸:۳۰- سالن حجاب بیرجند)
گروه ب:
آریوبرزن بهبهان – سیناصنعت ایذه (۲۴ مهرماه ساعت ۹ صبح - خانه کشتی اهواز)
دانشگاه آزاد اسلامی- رعد پدافند نوشهر (۲۴ مهرماه ساعت ۱۱ صبح – خانه کشتی اهواز)


بیشتر بخوانید:ادامه حواشی در کشتی پیشکسوتان جهان/ کتک کاری در گرجستان


هفته دوم:

گروه الف:
شهدای مدافع حرم قم- بازار بزرگ ایران (۲۳ مهرماه ساعت ۱۰:۳۰ صبح – سالن حجاب بیرجند)
هیأت کشتی خراسان جنوبی- هیأت کشتی سیرجان (۲۴ مهرماه ساعت ۱۸:۳۰- سالن حجاب بیرجند)
گروه ب:
رعد پدافند نوشهر- سینا صنعت ایذه (۲۴ مهرماه ساعت ۱۶- خانه کشتی اهواز)
دانشگاه آزاد اسلامی – آریوبرزن بهبهان (۲۴ مهرماه ساعت ۱۸- خانه کشتی اهواز)

کشتی آزاد:

هفته اول:
گروه الف:
بازار بزرگ ایران – آسانسور و پله برقی بهران- پاس تهران (۲۳ مهرماه ساعت ۱۶ - سالن شهدای هفتم تیر تهران)
اترک خراسان شمالی (استراحت)
گروه ب:
#تا ثبت جهانی توس- دانشگاه آزاد اسلامی (۲۳ مهرماه ساعت ۱۸ – سالن شهدای هفتم تیر تهران)
هیأت کشتی خرم آباد- رعد ستارگان ساری (۲۳ مهرماه ساعت ۱۸- سالن سید رسول حسینی ساری)


بیشتر بخوانید:بازگشت محمد بنا به تیم ملی از ۱۰ آبان ماه!


انتهای پیام/

برنامه رقابت‌های هفته اول و دوم کشتی فرنگی و هفته اول کشتی آزاد اعلام شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر