کد خبر: ۷۱۰۳۹۷۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹
کد خبر : ۷۱۰۳۹۷۱
جام جهانی والیبال؛

تیم‌های ملی والیبال ایران و ایتالیا امروز از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح به مصاف هم رفتند.

به گزارش  خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان،تیم‌های ملی والیبال ایران و ایتالیا در دهمین بازی خود در رقابت‌های جام جهانی والیبال  به مصاف یکدیگر رفتند، این دیدار از اهمیت زیادی برای ۲ تیم برخوردار بود و با توجه به شرایط و جایگاه هر ۲  ،نتیجه این بازی می‌توانست تاثیر زیادی در رتبه نهایی آن ها داشته باشد. تیم‌های ملی ایران و ایتالیا همواره در سال‌های گذشته با هم  بازی کرده اند و با هم نا آشنا نیستند، این رویا رویی تنها به رده بزرگسالان محدود نمی‌شود و تیم‌های پایه ۲ کشور هم در چند وقت گذشته با هم بازی کرده اند.  

آخرین جدال ۲ تیم دررقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ انجام شد که تیم ملی کشورمان توانست با نتیجه ۳ -۱ برنده بازی باشد. تیم ایتالیا البته در آن بازی هم مانند امروز همه بازیکنان اصلیش را در اختیار نداشت.با این حال آن ها تیم پر افتخاری هستند و با عنوان هایی که در سال های مختلف کسب کرده اند نشان داده اند که همیشه خطرناکند. 

تیم ملی والیبال ایران - ایتالیا / گزارش لحظهبه لحظه ست نخست

ست نخست/ ایران ۲۷ - ایتالیا ۲۵ 

اسفندیار، معروف، مجرد، غفور، عبادی پور، موذن و شفیعی ترکیب آغاز کننده تیم ملی کشورمان برای این بازی بودند. درهمان ابتدای کار ایتالیایی‌ها نخستین سرویس را زدند که توپ پس از چند رفت و برگشت امتیازش به ایتالیا رسید در ادامه سرویس آن‌ها به بیرون رفت تا نتیجه برابر شود پس از آن هم ایتالیا موفق شد در ۲ صحنه پیاپی ۲ امتیاز بگیرد و نتیجه ۳ -۱ به سود این کشور شود.سرمربی ایتالیا با آرامش شاهد بازی بود و استرسی برای هدایت تیمش نداشت، امیر غفور در ادامه امتیاز دوم را به دست آورد تا نتیجه ۳ -۲ شود خود او در ادامه سرویسی زد که با قدرت خوبی وارد زمین ایتالیا شد، اما به خوبی بازگشت داده شد و امتیاز ان هم به لاجوردی پوشان رسید.

غفور پس از این امتیاز سوم را برای ایران گرفت تا فاصله ۲ تیم به حداقل برسد. امیر حسین اسفندیار در ادامه سرویس خیلی خوب‌ی زد که به سختی در زمین ایتالیا دریافت شد و ضربه ساده‌ای به آن زده شد که روی اشتباه موذن امتیاز آن به ایتالیا رسید. لاجوردی پوشان کم اشتباه بودند و از توپ‌های برگشتی به خوبی استفاده می‌کردند در ادامه کار رالی زیبایی به وجود آمد و سرانجام پس از چند دفاع ایتالیایی‌ها ضربه مجرد بدون دردسر درون زمین این تیم نشست تا نتیجه ۶ - ۴ شود، بازهم، اما اشتباه در دریافت برای تیم ملی کشورمان باعث شد که ایتالیا به امتیاز آسانی برسد آن‌ها در ادامه بدون دردسر امتیاز ۸ را گرفتند تا ۲ تیم به وقت استراحت فنی نخست بروند.

شروع تیم ملی کشورمان پس از این وقت استراحت عالی بود، امیر حسین اسفندیار به خوبی روی دفاع وضربه‌ای محکم امتیاز پنجم را گرفت پس از او سعید معروف خوش درخشید و با سرویس‌های خوبش  ۳ امتیاز پیاپی گرفت تا نتیجه در ۸ برابر شود، پس از آن هم بازی کاملا پایاپای و برابر شد و ۲ تیم شرایط یکسانی تا امتیاز ۱۰ داشتند، اما تیم ملی کشورمان در ادامه بهتر شد و توانست از ایتالیا پیشی بگیرد و نتیجه ۱۲ - ۱۰ شود، سرمربی ایتالیا در همین زمان در خواست وقت استراحت فنی داشت، این زمان به کار آن‌ها آمد و ایتالیایی‌ها با سرویس‌های خوب و ضربات قدرتیشان اختلاف را کمتر کردند و در نهایت بازی در امتیاز ۱۳ به تساوی کشیده شد. نلی درادامه کار امتیاز ۱۴ را برای ایتالیا گرفت تا دوباره لاجوردی پوشان پیش بیافتند.

پس از آن هم رالی زیبایی رخ داد، اما شانس با ایتالیایی‌ها بود تا نتیجه ۱۵ - ۱۳ به سود این تیم شود. سرویس ایتالیایی‌ها در ادامه به تور خورد، تا اختلاف به حداقل برسد. فیاضی که تازه به زمین آمده بود برای تیم کشورمان سرویس زد که پس از یک رفت و برگشت توسط عبادی پور تبدیل به امتیاز برایث تیم کشورمان شد تا بازی در امتیاز ۱۵ برابر شود. در ادامه کار نلی به خوبی سرویس زد و برای ایتالیا تبدیل به امتیاز ۱۶ شد تا ۲ تیم به وقت استراحت فنی دوم بروند. نخستین امتیاز پس از وقت استراحت فنی مانند قبل برای تیم ملی کشورمان بود، بازی نزدیک و برابر بود، ایتالیا در ادامه امتیاز مهمی را در یک رالی گرفت تا نتیجه ۱۹ - ۱۸ به سود آن‌ها شود.

اشتباه در سرویس باعث شد تا امتیاز ۲۰ هم برای تیم ایتالیا باشد تیم ملی کشورمان پس از این درخواست وقت استراحت فنی داشت زمانی که به کار آمد و اختلاف را کمتر کرد. بازی ۲۱ - ۲۰ به سود ایتالیا در جریان بود. ایتالیا امتیاز ۲۲ را گرفت، اما درخشش بازیکنان کشورمان دوباره اختلاف را در حداقل نگه داشت، سرمربی ایتالیا در این زمان درخواست وقت استراحت فنی داشت پس از این زمان سرویس غفور محکم زده شد و به بیرون رفت تا نتیجه ۲۳ - ۲۱ به سود ایتالیا شود تا ۲ تیم به درخواست کولاکوویچ به وقت استراحت فنی دیگری بروند پس از آن امتیازبرای ایران بود. نلی بازهم برای لاجوردی پوشان خوش درخشیدند بازی ۲۴ - ۲۲ بود ایران امتیاز ۲۳ را عهم گرفت سرانجام ضربه خوب عبادی پور برای ایران خوب تمام شد تا بازی در امتیاز ۲۴ برابر شود آن‌ها در ادامه بازهم پیشی گرفتند بازی بازهم برابر بود. ملی پوشان به راحتی امتیاز ۲۶ را گرفتند پس از آن هم امتیاز پایانی به راحتی به دست آمد و تیم ملی کشورمان ۲۷ - ۲۵ برنده این ست شد.

تیم ملی والیبال ایران ۲ - ایتالیا ۳/ کولاکوویچ در کمای کامبک لاجوردی پوشان

ست دوم /  ایران ۲۹ - ایتالیا ۲۷ 

بازی در ست دوم با نمایش خوب شاگردان کولاکوویچ و کسب امتیاز ارزشمند آغازشد. در ادامه دفاع و دریافت خوب برای تیم ملی کشورمان شرایط را برای ایتالیا سخت کرد، رالی بسیار جذابی برای امتیاز دوم شکل گرفته بود و در نهایت امتیاز برای ایران بود تا نتیجه ۲ - ۰ به سود تیم ملی کشورمان شود. میلاد عبادی پور هم روی یک ضربه سرویس امتیاز سوم را گرفت، پس از آن هم به دلیل یک خطای فنی نخستین امتیاز در این ست برای ایتالیا به دست آمد.

بازیکنان سرعتی و با تجربه کشورمان نمایش خوبی داشتند و بازهم به آسانی امتیاز گرفتند تا نتیجه ۴ - ۱ شود. لاجوردی پوشان هم، اما نمایش خوب و قابل قبولی داشتند و توانستند با ارائه بازی سرعتی و ضربه‌ای محکم فاصله را کمتر کنند. بازی ۵ - ۳ در جریان بود، اما در ادامه اختلاف از میان رفت و ۲ تیم در امتیاز ۵ برابر شدند عبادی پور در ادامه کار هم خوش درخشید دوباره تیم ملی کشورمان پیش افتاد و نتیجه ۷ - ۵ شد تیم ملی کشورمان در ادامه توانست امتیاز دیگری بگیرد تا بازی ۸ - ۶ به سود ایران شود و ۲ تیم به وقت اسرتاحت فنی بروند.

شروع برای تیم ملی ایتالیا پس از وقت استراحت بهتر بود آن‌ها امتیاز نخست را گرفتند و در ادامه توانستند با بهره گیری از سرویس‌ها و ضربات سرعتی خود بازی را پایاپای با تیم کشورمان پیش ببرند، اما بازیکنان کشورمان که کاملا برتر و سرتر از حریف بودند اجازه ندادند اختلافی به وجود بیاید و درخشش امیر غفور و مجرد باعث شد تا بازهم این بلند قامتان ایرانی باشند که در بازی پیشی می‌گیرند، نتیجه ۱۴ - ۱۲ به سود تیم ملی کشورمان بود، امیر غفور در ادامه سرویس خوبی زد تا امتیاز ۱۵ هم برای تیم کشورمان به دست بیاید. پس از آن هم خود او سرویس زد، سرویسی که با برگشت از زمین ایتالیا همراه شد بازی ۱۵ - ۱۳ به سود تیم ملی کشورمان در جریان بود، لاجوردی پوشان سرویس خوبی زدند، بازی چند بار شاهد چرخش توپ‌ها در زمین ۲ تیم بود سرانجام به دلیل خطای روی تور امتیاز ۱۴ هم برای ایتالیا شد، آن‌ها بسیار خوب پیش رفتند و بازی در امتیاز ۱۵ برابر شد بازی پایاپای و نزدیک بود و سرانجام روی خطای ایتالیاایی‌ها امتیاز ۱۶ برای تیم کشورمان به دست آمد تا ۲ تیم به وقت استراحت فنی دوم بروند.

نخستین امتیاز پس از وقت استراحت فنی دوم برای تیم ملی ایتالیا بود، بازیکنان کشورمان، اما به سادگی نتیجه را جبران کرد، بازی کاملا برابر بود، حریف ایران در این لحظات در سرویس ایتالیایی‌ها هم خوب بود بازی ۱۹ - ۱۸ شد و ۲ تیم به درخواست کولاکوویچ به استراحت فنی رفتند پس از آن امتیاز برای تیم کشورمان بود تا کار به تساوی کشیده شود. تیم ملی ایتالیا در ادامه با چند دفاع عالی روی تور و دریافت خوب بازی را به سود خودش پیش برد و در نهیات ۲ امتیاز پیشی گرفت. بازی ۲۱- ۱۹ به یود ایتالیا بود. آن‌ها بازهم به خوبی آبشار زدند تا امتیاز دیگری کسب کنند و کولاکوویچ را وادار به درخواست وقت استراحت کنند. پس از این زمان امتیازی برای تیم ملی کشورمان به دست آمد بازی بعد از آن با رالی زیبایی همراه بود، اما اشتباه عجیب روسو باعث شد امتیاز دیگری برای تیم ملی کشورمان به دست بیاید و اختلاف به حداقل برسد، سرمربی ایتالیا در این زمان درخواست وقت استراحت داشت.

این زمان هم برای ایتالیا سودی نداشت و بازی در امتیاز ۲۲ برابر شد. در ادامه با وجود این که بازیکنان کشورمان بازی عالی را به نمایش گذاشتند به دلیل خطا امتیاز ۲۴ به ایتالیا رسید. مجرد، اما اختلاف را به حداقل رساند سرمربی ایتلیا بازهم درخواست زمان استراحت فنی داشت در ادامه کار عالی بازیکنان کشورمان بازی را در امتیاز ۲۴ به تساوی کشاند. اشتباه‌های پیاپی نلی بازهم برای کشورمان امتیاز داشت، دفاع عالی بازیکنان کشورمان نتیجه را ۲۵ - ۲۴ کرد، اما درادامه بازی در امتیاز ۲۵ برابر شد. مجرد امتیاز ۱۶ را گرفت و در ادامه ابتالیا امتیاز بعدی را گرفت، کار کاملا برابر و نزدیک دنبال می‌شد. سرانجام تیم ملی والیبال کشورمان موفق شد با نتیجه ۲۹ - ۲۷ برنده این ست باشد تا نتیجه در مجموع ۲ - ۰ به سود ایران شود.

تیم ملی والیبال ایران ۲ - ایتالیا ۳/ کولاکوویچ در کمای کامبک لاجوردی پوشان

ست سوم / ایران ۲۸ - ایتالیا ۳۰ 

بازی در ست سوم با کسب امتیاز برای تیم ملی کشورمان آغاز شد، لاجوردی پوشان که نمی‌خواستند به سادگی بازنده این بازی باشند و نتیجه را واگذار کنند نمایش متفاوتی داشتند و به خوبی عمل می‌کردند آن‌ها در سرویس و دریافت نمایش خوبی داشتند و بازی به همین دلیل پایاپای دنبال می‌شد.۲ تیم تا امتیاز ششم شرایط یکسانی داشتند، اما سرانجام این تیم ملی ایران بود که زودتر از حریف به امتیاز ۸ رسید تا ۲ تیم به وقت استراحت فنی نخست بروند. پس از این زمان هم امتیاز برای تیم ملی کشورمان بود، عبادی پور در ادامه کار سرویس خوبی زد که توسط ایتالیایی‌ها برگشت داده شد، ۲ تیم با ارائه بازی بی نقص در دفاع شرایط خاصی را رقم زده بودند، تیم ملی کشورمان پس از آن که ۱۰ - ۶ پیش افتاد باعث شد تا سرمربی ایتالیا درخواست وقت استراحت داشته باشد.

این زمان به سود ایتالیایی‌ها بود و برای ان‌ها امتیاز ۷ را در پی داشت. در ادامه آن‌ها امتیاز هشتم را هم گرفتند، اما بازی کاملا به سود تیم ملی ایران دنبال شد و اختلاف ۲ تیم به ۵ امتیاز رسید، همین کافی بود تا سرمربی ایتالیا در این زمان درخواست وقت استراحت فنی داشته باشد. این زمان خیلی به آن‌ها کم نکرد و شاگردان کولاکوویچ بازهم به روند خوبشان ادامه دادند. بازی ۱۴ - ۱۰ به سود تیم ملی کشورمان در جریان بود. ملی پوشان کشورمان در ادامه به راحتی امتیاز ۱۵ را هم گرفتند و پس از کسب امتیاز شانزدهم با اعتراض سرمربی ایتالیا و درخواست بازبینی او مواجه شدند البته امتیاز به سود ایتالیا برگشت تا نتیجه ۱۵ - ۱۱ شود. در ادامه غفور به راحتی امتیاز ۱۶ رات گرفت تا ۲ تیم به وقت استراحت دوم بروند.

تیم ملی ایتالیا در ادامه بهتر شد و توانست چند امتیاز بگیرد، اما اختلاف ۲ تیم زیاد بود و جبران آن به سادگی امکان پذیر نبود، بازی ۱۸ - ۱۳ در جریان بود، نلی که ایتالیایی‌ها امید زیادی به او داشتند اصلا خوب کار نمی‌کرد و با دفاع محکم ایران رو به رو می‌شد. لاجوردی پوشان در پایان این ست در دفاع و دریافت مانند ابتدا خوب نبودند و همین به تیم کشورمان کمک زیادی داشت. بازی در ادامه نزدیک‌تر شد و تیم ملی کشورمان بازی را ۱۹ - ۱۷ پیش بود، کولاکوویچ، اما ترجیح داد در این زمان وقت استراحت بگیرد. جدال برای کسب امتیاز پس از این وقت جذاب بود، اما امتیاز ان بازهم به ایتالیا رسید. این بار نلی در سرویس اشتباه کرد و در نتیجه امتیاز آن به کشورمان رسید. بازی کاملا نزدیک و پایاپای بود. لاجوردی پوشان در ادامه با خوش شانسی امتیاز ۲۱ را گرفتند تا کار برابر شود. ضربه قدرتی غفور، اما شرایط را متفاوت کرد و تیم ملی کشورمان بازهم پیش افتاد.

میلاد عبادی پور در ادامه با ضربه‌ای خوب و قدرتی امتیاز ۲۳ را برای تیم کشورمان گرفت تا نتیجه ۲۳ - ۲۱ باشد. در ادامه کار بازی مساوی شد و کولاکوویچ درخواست وقت استراحت دیگری داشت. پس از ان امتیاز به تیم ملی کشورمان رسید، بازی ۲۴ - ۲۳ به سود ایران شد بازی همانند ۲ ست قبلی ۲۴ - ۲۴ برابر شد تا ۲ امتیازی‌های دیگر سرنوشت آن را معلوم کند. ایران امتیاز ۲۵ را گرفت، نلی در ادامه امتیاز ۲۵ را پس از رالی زیبایی که اتفاق افتاد گرفت.بازی بسیار جذاب و دیدنی دنبال می‌شد و نتیجه در ۲۶ هم برابر شد پس از آن امتیاز ۲۷ برای ایران به دست آمد، اما سرمربی ایتالیا به شدت به این اتفاق معترض بود و همین باعث شد بازی برای دقایقی متوقف شد و سپس دستور تکرار داده شد پس از آن امتیاز به ایتالیا رسید. بازی در امتیاز ۲۸ هم برابر شد. سرانجام ایتالیا ۳۰ - ۲۸ برنده این ست شد.

تیم ملی والیبال ایران ۲ - ایتالیا ۳/ کولاکوویچ در کمای کامبک لاجوردی پوشان

ست چهارم / ایران ۱۷ - ایتالیا ۲۵ 

نخستین امتیاز در ست چهارم برای تیم ملی کشورمان بود، در ادامه دفاع خوب روی تور هم به کمک تیم ملی کشورمان آمد و بازی ۲ -۰ به سود ایران دنبال شد.ایتالیا، اما خیلی زود امتیاز نخستش را کسب کرد تا فاصله به حداقل برسد. دفاع خوب ایتالیایی‌ها کار را مساوی کرد. بازی در ادامه کار به سود ایتالیا دنبال شد، لاجوردی پوشان توانستند ۲ امتیاز پیش بیافتند. در ادامه، اما دفاع خوب تیم ملی کشورمان در ادامه کار باعث شد نتیجه نزدیک‌تر شود و اختلاف کم شود.

تیم ملی ایتالیا سرانجام زودتر به امتیاز ۸ رسید تا دو تیم به وقت استراحت فنی نخست بروند. نخستین امتیاز پس از وقت استراحت برای تیم ملی کشورمان بود، شاگردان کولاکوویچ، اما در این ست با نمایش متفاوت تری از ایتالیا رو به رو شدند. آن‌ها بهتر از ست‌های قبل بازی کردند وبا تیم ایران اختلاف امتیاز هم ایجاد کردند. این روند ادامه پیدا کرد و تیم ایتالیا با استفاده از ضربات خوب و سرویس‌های قدرتی فاصله را بیشتر کردند، کولاکوویچ در این زمان درخواست وقت استراحتی نداشت و لاجوردی پوشان هم به روند امتیاز گیریشان ادامه می‌دادند. تیم ملی والیبال ایتالیا در ادامه خیلی راحت به امتیاز ۱۶ رسید تا با اختلاف ۶ امتیاز جلو بیافتد و ۲ تیم به وقت استراحت فنی دوم بروند.

ایتالیایی‌ها در دفاع روی تور، سرویس و توپ‌های برگشتی خیلی خوب عمل می‌کردند، نخستین امتیاز پس از وقت استراحت دوم هم برای آن‌ها بود.کولاکوویچ در این زمان دست به تعویض زد و بازیکنان جوانی، چون یلی، کریمی و اسفندیار را به غفور، معروف و فیاضی وارد زمین کرد و همین چند امتیاز هم برای ایران داشت. اما اختلاف ۲ تیم زیاد شده بود و کار به سختی دنبال می‌شد. جوان‌های ایرانی عملکرد خوبی داشتندو اختلاف را به ۵ امتیاز رساندند. سرمربی ایتالیا زمانی که نتیجه ۲۰ - ۱۵ شد درخواست وقت استراحت فنی داشت. پس از این زمان هم نخستین امتیاز برای ایتالیا بود. امیرحسین اسفندیار در ادامه دچار مصدومیت شد و همین باعث وقفه بازی شد. اسفندیار در ادامه از زمین خارج شد و فیاضی به جای او به زمین مسابقه برگشت. این وقفه به سود ایران بود و امتیاز‌های خوبی به دست آمد. تیم ایتالیا ۲۵ - ۱۷ برنده بازی شد.  

تیم ملی والیبال ایران ۲ - ایتالیا ۳/ کولاکوویچ در کمای کامبک لاجوردی پوشان

ست پنجم / ایران ۱۳ - ایتالیا ۱۵ 

نخستین امتیاز در ست پنجم برای تیم ملی کشورمان بود، اما ایتالیا به خوبی عمل کرد و بازی را به تساوی کشاند. آن‌ها در ادامه از تیم ایران پیشی هم گرفتند. بازی در ادامه شاهد رالی زیبایی بود، فیاضی اجازه نداد اختلاف بیشتر شود و کار را به تساوی کشاند. سرویس بد شفیعی با برخورد به تور نتیجه را ۳ - ۲ به سود ایتالیا کرد. اشتباه در دریافت هم کار را ۴ -۲ کرد. عبادی پور در ادامه ضربه خوبی زد و اختلاف را به حداقل رساند.

نلی که در ست‌های ابتدایی باز اصلا خوب نبود حالا بازگشت خوبی به بازی داشت و به خوبی بازی می‌کرد. بی دقتی در سرویس‌ها ایران همچنان ادامه دار بود و این بار فیاضی سرویسش را خراب کرد البته روسو هم در ادامه نتوانست از فرصتش استفاده کند تا نتیجه ۶ - ۵ شود در ادامه مجرد با سرویسی عالی امتیاز ۶ را گرفت بازی در ادامه کاملا پایاپای بود، ایتالا هم سرویسی خراب کرد تا ۲ تیم در امتیاز ۷ برابرشوند. تیم ملی کشورمان درادامه به امتیاز ۸ رسید تا جای دو تیم عوض شود، بازی در ادامه ۹ - ۹ مساوی شد آبشار خوب فیاضی امتیاز دهم را در پی داشت.

ایتالیا در ادامه هنگامی که امتیاز ۱۱ را گرفت درخواست وقت استراحت داشت این زمان به سود تیم ملی کشورمان بود و امتیاز در پی داشت، فیاضی بازهم بد سرویس زد تا نتیجه ۱۳ - ۱۲ به سود ایتالیا شود. بازی بسیار نفسگیر و حساس بود و نتیجه در ۱۳ برابر شده بود، سلیجینی در این زمان درخواست وقت استراحت فنی داشت. ایتالیا ۱۴ - ۱۳ پیش افتاد و این بار کولاکوویچ درخواست وقت استراحت داشت. این زمان هم، اما به کمک تیم ملی کشورمان نیامد تا در نهایت ایتالیا برنده این ست با نتیجه ۱۵ - ۱۳ و برنده بازی با نتیجه ۳ - ۲ باشد. تیم ملی کشورمان با این نتیجه ششمین شکستش در جام جهانی والیبال را تجربه کرد تا به روند نه چندان خوبش ادامه دهد.  

تیم ملی والیبال کشورمان فردا باید در آخرین دیدار خود در رقابت‌های جام جهانی والیبال، از ساعت ۷ صبح به مصاف لهستان برود.  

تیم ملی والیبال ایران ۲ - ایتالیا ۳/ کولاکوویچ در کمای کامبک لاجوردی پوشان

آمار نهایی دیدار ایران و ایتالیا به شرح زیر است : 

تیم ملی والیبال ایران ۲ - ایتالیا ۳/ کولاکوویچ در کمای کامبک لاجوردی پوشان


بیشتر بخوانید:

تنزل جایگاه شاگردان کولاکوویچ / برزیل یک قدم تا قهرمانی / نخستین برد تونس در جام

تیم ملی والیبال ایران ۱ - ژاپن ۳/ شگفتی‌های کولاکوویچ تکمیل شد

قهرمان جام جهانی والیبال چقدر پاداش می‌گیرد؟


 انتهای پیام/ 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۳۹
در انتظار بررسی: ۰
anis
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
حرف آخر...ورزش ما یعنی فوتبال و والیبال و غیره فقط ادعامون میشه وقتی ب عمل میرسه هیچی نیستیم وقتی وارد زمین میشویم هیچ برنامه ای نداریم و صد سال بعدم تو ورزش هیچی نمیشیم تو سطح جهانی حالا سطح جهانیش بماند تو همین اسیای ما روز ب روز داریم تحقیر میشیم خدا از تیم های درجه سه راضی باشه که شش هفتا بهشون میزنیم و دلمون ی ساعت خوشه که ما هم سبک و روشی تو فوتبال داریم...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
پول همه رو خراب میکنه تا زمانی که پول نبود تو والیبال خوب بازی میکردن الان شده مثل فوتبال
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
وقتی مقابل مصر باختند .فاحته شون خونده شد .واقعا که
چرا از اوج افتادند .بهشون افتخار میکردیم .فکر کنم توهم بزرگ شدن و بهترین باز کن بودن .گرفتند و حریف را صیعف گماردند
Ainaz macani
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
فدای سرتون که باختین ما هنوز همونطور عاشقتونیم
Ainaz macani
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
عشقین همتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
مربی ما خوب نیست.
َAMIN
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
این چه مربی هست که آوردین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
کامبک!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
تیم ما بازیکنای خوبی داره ولی متاسفانه مربیه مالی نیست یا دلش نمیخواد کار کنه
مرتضی حیدری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
اگه سرویس های پرشی قدرتی با دقت زده می شدند و ضعف در دفاع نداشتیم اینجوری نمی‌شد
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
دیگه اون تیم ملی سابق نمیشه با این باخت ها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
کولاکویچ حیا کن تیم ملی رو رها کن برو خونتون پسر واقعا افتضاح کردی تیم ملی رو با این باختهای عجیب و بازیهای ضعیف آرزوهای یک ملت رو به باد دادین مافیای والیبالی هستین مردمی که عاشق والیبال هستن حالشون از تماشای بازیها و باختهای ایران دیگه به هم خورد دست از سر تیم ملی ایران بردارین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
امان از این کوله بارهای پر از تجربه!
متعصب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
بسیار متاسفیم از این بازی کردن خدایی این چه بازی بود کردن بچه ها اقایان خسته اند در تورنمند شرکت نکن نفسمان را گرفتید یعنی دوست ببری ست سوم را با دو امتیاز ببازی وست 4و5 را وابدی فکر هواداران راهم بکنید باروان هوادار بازی نکنید تورا قران

متعاثر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
متاسفم به مربی با این بازیکنان بازی 3،0برده را 3،2باختند
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
شایستگی ما کمرنگگگگگگگگگگ شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
من بازی رو دیدم ایران عالی بازی کرد ولی چرا
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
خخخخ.باریکلا ما بهتون افتخار میکنیم
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
خخخخ.باریکلا ما بهتون افتخار میکنیم
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
باریکلا ما بهتون افتخار میکنیم
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
باریکلا ما بهتون افتخار میکنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
ست سوم ایران پنج امتیاز جلو بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
وحشتناکه.....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
حیف وقت و پولی که صرف این بازیکن ها شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
والیبال راه شکست راپیش گرفته؟؟!!
مردم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
خداحافظ کولا کوویچ...................فقط بروووووووووووو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
ممنون آقای کولاکوویچ که تیم رو متحول کردی... اگه بشه اسمشو تیم گذاشت.... همچنین تبریک به وزارت ورزش بعد ماجرا جودو . کشتی در آستانه نابودی والیبال هم هستن
مهدي تاجيك
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
ديگه حالم از اين مربي و اين واليبال بهم ميخوره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
بی عرضه هستین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
برده رو باختیم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
وااای باورم نمیشه. ایتالیا حتی مقابل ژاپن و کانادا و آرژانتین هم باخته بود... تیم رفته اونجا رقص باله کنه تا والیال بازی کنند.اگه المپیکم صعود کنیم با این اوضاع فدراسیون و تیم ملی، اونجا هم افتضاح بازی خواهیم کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
مربی را اخراج کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
به معنای کامل افتضاح بودیم تو همه ی بازیها.... کی کولاکوویچ رو برا تیم ملی انتخاب کرد؟ این آقا اگه مهارتی میداشت تو همون صربستان نگهش میداشتن .به هیچی تیمی نه نگفتیم. با تیم نوجوانانمون میرفتیم سنگین تر بودیم. کواچ که خوب نتیجه میگرفت رو فراری دادن بجاش کولاکوویچ که داره همیجور شکست های بد رو میده همچنان نگه داشتن. انگار نحوه و معیارهای انتخاب مدیران کشور به نحوه انتخاب سرمربی تیم ملی هم کشیده شده...تبریک
توحید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
برد رو چطور با باخت عوض کردن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
تبریک میگم به وزارت ورزش.فدراسیون والیبال و شخص آقای کولاکوویچ. از این بهتر نمیتونستن تیم رو ویران کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
آبروریزی بود نه والیبال !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
فدراسیون والیبال اگر ذزه ای وجدان داشته باشند تمام بازیکنان و کادر رو عوض می کنه !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
تیم بی انگیزه بدون فعل خواستن ! مربی که نمیتونه بجا تایم اوت بگیره ! بازیکنانی که خسته و آزرده اند ! تقصیر ندارند وقتی به پشت سرشون نگاه می کنند می بینن هیچی براشون نیست ! فقط رو اعصابند !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
یعنی شما دارید بازی رو نگا میکنید؟!!!!!!!
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر