کد خبر: ۷۱۰۸۷۷۲
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۳
تنها در ۲۴ ساعت گذشته به وقوع پیوست؛

تنها در ۲۴ ساعت گذشته ۶۶ مورد تیراندازی در ایالت‌های مختلف آمریکا به ثبت رسیده که بر اثر آن دست کم ۲۴ نفر جان خود را از دست داده اند.

دست کم ۲۴ کشته در تیراندازی‌های آمریکابه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از مرکز ثبت آمار خشونت‌های مسلحانه در آمریکا، طبق آمار دریافتی، تنها در ۲۴ ساعت گذشته ۶۶ مورد تیراندازی در ایالت‌های مختلف آمریکا رخ داده است که بر اثر آن‌ها دست کم ۲۴ نفر کشته و ۳۶ نفر زخمی شده اند.

در یکی از تیراندازی‌های گزارش شده در شهر ایندیاناپلیس در ایالت ایندیانا، سه نفر زخمی شدند. تیراندازی در شهر فیلادلفیا در ایالت پنسیلوانیا نیز دو زخمی برجای گذاشت. در حادثه‌ای در شهر ساوانا در ایالت جورجیا نیز دو نفر کشته شدند. پلیس حادثه را قتل و خودکشی اعلام کرده است. در تیراندازی در شهر لوئیزویل در ایالت کنتاکی نیز دو نفر زخمی شدند.

در تیراندازی در شهر لکسینگتون در ایالت کنتاکی دو نفر کشته شدند. در یک مورد تیراندازی در شهر توسان در ایالت آریزونا نیز دو نفر جان خود را از دست دادند. پلیس تیراندازی را دفاع از خود تشخیص داده است. ظاهرا این دو جوان قصد داشتند به زور وارد خانه کسی شوند و صابخانه به آن‌ها تیراندازی کرده است. تیراندازی در شهر باتون روگ در ایالت لوئیزیانا نیز دو کشته به همراه داشت. ۱۷ مورد از تیراندازی‌های در این مدت قربانی (کشته یا زخمی) نداشته است.

همچنین مرکز ثبت خشونت‌های مسلحانه در آمریکا در ادامه گزارش‌های روزانه خود، آمار نهایی موارد تیراندازی بیست و چهار ساعت (سه شنبه تا چهارشنبه) و تلفات آن‌ها را در شهر‌ها و ایالت‌های مختلف آمریکا را اعلام کرد. بر این اساس ۱۰۶ مورد تیراندازی در این مدت رخ داده که بر اثر آنها، ۳۵ نفر کشته و ۵۷ نفر زخمی شده اند. ۳۲ مورد از این حوادث در این مدت قربانی نداشته است.

همچنین طبق گزارش‌های منتشر شده، در چهل و هشت ساعت گذشته، ۱۷۲ مورد تیراندازی در شهر‌ها و ایالت‌های مختلف آمریکا گزارش شده است که در نتیجه آن‌ها ۵۹ نفر کشته و ۹۳ نفر زخمی شده اند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر