کد خبر: ۷۱۰۹۴۰۸
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۸

مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: ۲ سایت روستایی و پرتابل سیار و اضطراری همراه اول در روستای نوترکی، رغیوه نصب و راه اندازی شد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، رحیم فلاح زاده مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: سایت‌های روستایی نوترکی و رغیوه و پورتابل سیار و اضطراری همراه اول فنیخی در استان نصب و راه اندازی شد.

او بیان کرد: سایت‌های روستایی نوترکی ایذه با تکنولوژی ۲G و سایت رغیوه شوش با تکنولوژی ۲G /۳G با هدف توسعه شبکه ارتباطی، گسترش پوشش شبکه همراه اول در روستا‌ها و کاهش خدمات دیجیتالی بین شهر‌ها و روستا‌ها با تلاش کارکنان مخابرات منطقه خوزستان نصب و راه اندازی شدند.

فلاح زاده اظهار داشت: با نصب و راه اندازی سایت روستایی همراه اول نوترکی ایذه ساکنان این روستا‌ها و روستا‌های نزدیک از نعمت تلفن همراه اول برخوردار شدند.

این مقام مسئول تصریح کرد: همچنین با بهره برداری از سایت پرسرعت روستایی همراه اول، روستای رغیوه شوش علاوه بر گسترش پوشش آنتن دهی، ساکنین این روستا‌ها و مناطق اطراف نیز می‌توانند از خدمات دولت الکترونیک استفاده نمایند.

نصب پرتابل سیار اضطراری و پشتیبان همراه اول فنیخی در مرز چذابه

مدیر مخابرات منطقه خوزستان اذعان داشت: با توجه به افزایش حجم تردد در مرز چذابه و به منظور ارائه خدمات شبکه همراه و دیتای مطلوب و جلب رضایتمندی بیش از پیش زوار ابا عبدالله الحسین (ع)، علیرغم پایداری شبکه ارتباطی در مرز چذابه، دستور نصب و راه اندازی پرتابل سیار اضطراری و پشتیبان همراه اول فنیخی با بالاترین نوع تکنولوژی (۲G/۳G/۴G) صادر گردید تا زائران اربعین حسینی بدون هیچ دغدغه‌ای با بهترین کیفیت از شبکه ارتباطی همراه اول در این روز‌های پایانی بهره‌مند گردند.

به گفته رحیم فلاح زاده، جهت نصب و راه اندازی این سایت‌ها و پورتابل پرسرعت اضطراری سیار و پشتیبان همراه اول مبلغی بیش از ۱۱ میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت مخابرات ایران هزینه شده است.

انتهای پیام/گ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب مرتبط
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر