کد خبر: ۷۱۱۱۰۲۹
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
کد خبر : ۷۱۱۱۰۲۹

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: چهار هزار و ۷۲۹ زائر پاکستانی از ۱۲ تا ۲۷ مهر توسط نیرو‌های هلال احمر در میرجاوه و زاهدان اسکان داده شدند.

افزون‌بر ۴هزار زائر پاکستانی در چادرهای هلال احمر اسکان داده شدندبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،  رسول راشکی مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان اظهار داشت: هلال احمر سیستان و بلوچستان ضمن پشتیبانی تمام خدمات ارائه شده برای زائران بر اساس رسالت بشر دوستانه خود اقدامات امدادی و رفاهی به این زوار ارائه داده است.

راشکی ادامه داد: ۸۹۱ نفر از زائران پاکستانی از خدمات درمانی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در این مدت بهره‌مند شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان توزیع هزار و ۵۴۸ تخته پتو و ۸۲ تخته موکت را از جمله اقلام توزیع شده بین زائران پاکستانی عنوان کرد و افزود: همچنین ۵۲ دستگاه چادر برای اسکان اضطراری زوار در میرجاوه نصب شده است.

او  گفت: همچنین به دلیل بروز توفان هزار عدد ماسک بین زائران پاکستانی توزیع شد.

راشکی بیان کرد: ۳۶۴ نجاتگر و داوطلب جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان با ۷۰ دستگاه آمبولانس در این مدت به ارائه خدمات به زوار پاکستانی پرداختند.

او اظهار داشت:برپایی موکب «اتحاد» با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون‌های فرهنگی و هنری شهرستان میرجاوه و توزیع ۴۰۰ جلد قرآن و هزار و ۲۰۰ برگ پوستر مذهبی در بین زوار پاکستانی از اقدامات فرهنگی انجام شده برای زوار بوده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان جابجایی ۸۳۲ نفر از بیماران و سالخوردگان با ویلچر و حمل ۹۶۴ مورد اسباب و وسایل زائران پاکستانی از دیگر خدمات ارائه شده به این زوار بوده است.

انتهای پیام/ع

اسکان اضطراری  به زوار پاکستانی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر