کد خبر: ۷۱۱۱۳۶۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
تاریخ انتشار : ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
کد خبر : ۷۱۱۱۳۶۳
در #تهران_ما پیگیری شد؛

#تهران_ما موضوع رسیدگی به حقوق معوقه کارکنان شهرداری تهران را پیگیری کرد.

نحوه پیگیری حقوق معوقه کارکنان شهرداری تهران مشخص شدبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از شهروندان با ارسال پیامک به بخش #تهران_ما باشگاه خبرنگاران جوان درخواست رسیدگی به وضعیت حقوق معوقه کارکنان شهرداری را داشت.

او در پیامک خود نوشت: خواهشمندیم به وضعیت حقوق های عقب افتاده کارکنان شهرداری رسیدگی کنید.


بیشتر بخوانید: گله از کثیفی اتوبوس‌ها تا برخوردنامناسب رانندگان اتوبوس‌های شهریار


خزانه دار شورای شهر تهران پاسخ داد؛

حسن رسولی خزانه دار شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره نحوه پیگیری مطالبات معوقه کارکنان شهرداری تهران گفت: کارکنان دولت و دستگاه‌های عمومی غیر دولتی که شهرداری نیز جزئی از همان نهاد‌های عمومی غیر دولتی است از لحاظ شرایط مالی، استخدامی، حقوق و مزایا تابع نظام اداری و مالی حاکم بر آن دستگاه هستند.

خزانه دار شورای شهر تهران با تاکید بر این نکته که شهرداری تهران دارای آیین نامه است، گفت: شهرداری تهران آیین نامه‌ای دارد که تکلیف سیستم مالی و اداری کارکنان خود را روشن کرده است و مجری آیین نامه نیز شهردار تهران و سپس معاونین مربوطه است.

رسولی تصریح کرد: کارمندان با مراجعه به این آیین نامه و تکمیل کردن اطلاعات می‌توانند پیگیر حقوق معوقه خود باشند.

او در پاسخ به این سوال که اگر از طریق آیین نامه نیز حقوق آن‌ها پرداخت نشد، کارکنان چگونه می تواند پیگیر حقوق خود باشند،گفت: کارکنان شهرداری که از ستاد هستند می‌توانند برای طرح مشکل به اداره کل منابع انسانی مراجعه کنند و بر اساس اظهار نظر آن‌ها اگر از لحاظ استخدامی حقی از آن‌ها ضایع شده باشد نامه‌ای به اداره کل امور مالی نوشته و بنا به تشخیص متولی مدیریت منابع انسانی آن نهاد موظف به پرداخت حقوق کارکنان است و این روالی است که در همه دستگاه‌های دولتی رایج است.

خزانه دار شورای شهر تهران تاکید کرد: اگر پس از این مراحل حقوق کارکنان شهرداری تهران باز هم پرداخت نشد کارکنان می‌توانند به دفتر شکایات و سازمان بازرسی برای طرح موضوع مراجعه کنند.

انتهای پیام/

کارمندان شهرداری می‌توانند پیگیر حقوق معوقه خود باشند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر