کد خبر: ۷۱۱۲۱۲۷
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
کد خبر : ۷۱۱۲۱۲۷

چالش‌های مشترک بحران زا در دو شهرستان بهمئی و بهبهان با هماهنگی مجموعه ادارات متولی بحران در این دو شهرستان در کوتاه‌ترین زمان رفع می‌شود.

مشارکت دستگاه‌های خدمات رسان بهمئی و بهبهان در مواقع بحران

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج ، جلسه مشترک مدیریت بحران دو شهرستان بهمئی و بهبهان با حضور فرمانداران و مدیران ادارات خدمات رسان دو شهرستان در سالن جلسات فرمانداری بهبهان برگزار شد.

فرماندار بهمئی با اشاره به حوادث جانی و مالی ناشی از سیل سال ۹۰ در سه راهی امیر حاضر شهرستان بهبهان گفت: به علت آماده نبودن زیر ساخت‌ها، سیلاب ناشی از بارش‌های سیل آسا در شهرستان بهمئی باعث خسارت‌های جبران ناپذیری در مناطقی از شهرستان بهبهان از جمله امیر حاضر و شهرتشان شده است.

حکمت اله سنایی افزود: هشدار‌های اخیر هواشناسی مبنی بر بارش‌های رگباری در روز‌ها و ماه‌های آتی و تجربیات تلخ گذشته از جاری شدن سیلاب، ضرورت تشکیل این جلسه را ضروری عنوان کرد.

او ادامه داد: آمادگی دستگاه‌های خدمات رسان دو شهرستان می‌تواند خسارت‌های ناشی از جاری شدن سیلاب را به حداقل برساند.

فرماندار بهمئی گفت: چهار خطه کردن جاده ارتباطی حد فاصل شهرک شهید مطهری تا سه راهی امیر حاضر بهبهان، رفع تعارض اجتماعی نصب حدود ۵ دکل فشار قوی پست ۱۳۲ کیلو ولتی برق بهمئی، حفاظت از عرصه منابع طبیعی و محیط زیست کوه حاتم مشترک بین سه شهرستان بهمئی، بهبهان و لنده از مهمترین موارد مطرح شده در این جلسه بود.

فرماندار بهبهان نیز در این جلسه گفت: چالش‌های مشترک بحران زا در دو شهرستان بهمئی و بهبهان می‌طلبد تا مجموعه ادارات متولی بحران در دو شهرستان هماهنگ و در صورت بروز حادثه، در کوتاه‌ترین زمان وارد عمل شوند.

یوسف زمانی اصل افزود: موارد درخواست شده از طرف فرماندار بهمئی پیگیری و در کمیته برنامه ریزی شهرستان بهبهان مورد توجه قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/پ

مشارکت دستگاه‌های خدمات رسان بهمئی و بهبهان 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر