کد خبر: ۷۱۱۲۵۷۷
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
کد خبر : ۷۱۱۲۵۷۷
محسنی بندپی تأکید کرد؛

استاندار تهران گفت: تدوین شناسنامه فنی برای ساختمان‌های آموزشی استان تهران ضروری است و این امر به وسیله آمار محقق می‌شود.

ضرورت تدوین شناسنامه فنی برای مراکز آموزشی استان تهران/ هیچ واحد تولیدی نباید تعطیل شودبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان تهران اظهار کرد: اگر توسعه را مفهومی دارای ابعاد مختلف اقتصادی و فرهنگی بدانیم، مهم‌ترین رکن تحقق توسعه نیروی انسانی ماهر، خلاق و کارآمد است.

وی افزود: متاسفانه در کشور عمده اسناد پس از تهیه و تدوین در کتابخانه‌ها خاک می‌خورند.

استاندار تهران گفت: خوشبختانه با تدوین اسناد توسعه‌ای، استان تهران از لحاظ داشتن نقشه راه وضعیت خوبی دارد، اما مهم آن است که این اسناد در زندگی مردم تحول آفرین باشند.

محسنی بندپی بیان کرد: در حوزه زنان سیاست‌گذاری‌ها و اقدامات مناسبی صورت گرفته است.

وی افزود: امروز با توجه به وضعیت اقتصادی نامناسب جامعه در حال تلاش شبانه روزی برای تحقق شعار رونق تولید هستیم و این دستور را بخشنامه کردیم که آن دسته از واحد‌های تولیدی که بالای ۵۰ نفر کارگر دارند هر زمان که بخواهند می‌توانند برای طرح مشکل به استانداری تهران مراجعه کنند.

استانداری تهران گفت: تنها در سال ۹۷ تعداد ۸۰۰ هزار شغل توسط دولت ایجاد شد و در بازه زمانی شش ماهه ۲.۲ درصد میزان بیکاری در استان تهران کاهش یافت.

محسنی بندپی تصریح کرد: در جلسه‌ای که با زنان کار آفرین استان تهران داشتیم، تأکید کردم که با تمام توان از کارآفرینان حمایت می‌کنیم.

وی ادامه داد: تدوین شناسنامه فنی ساختمان‌های آموزشی استان تهران ضروری است و این امر به وسیله آمار که یکی از ارکان برنامه‌ریزی‌های بلند مدت است، محقق می‌شود.


بیشتر بخوانید: استفاده از قابلیت‌های گردشگری برای ایجاد فرصت‌های شغلی برابر


استاندار تهران تصریح کرد: استقرار بانک اطلاعاتی یک الزام برای مدیران استان است و در ارزیابی سالانه مدیران لحاظ می‌شود و آمار زبان گویای علم و محور برنامه ریزی‌های کلان است.

وی افزود: در جلسه‌ای که با رئیس جمهور داشتیم، ایشان مطالبه جدی در خصوص محیط زیست داشتند و با حساسیت خاصی موضوعات زیست محیطی تهران را پیگیری می‌کنند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر