کد خبر: ۷۱۱۲۷۰۴
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۲

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت : ظرفیت مجمع نمایندگان استان ظرفیتی سودمند برای پیشبرد اهداف کاری است .

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه این حضور را برای درک متقابل و هم افزایی قوا در راستای حل مشکلات مردم مغتنم دانست و گفت : ظرفیت مجمع نمایندگان استان ظرفیتی سودمند برای پیشبرد اهداف کاری خود می‌دانیم و حتما برای تعامل هر چه بیشتر قوا در مقیاس استانی خود تلاش می‌کنیم چرا که معتقدیم این تعامل و هم فهمی به ارتقای کمی و کیفی خدمات نمایندگان قوای سه گانه به مردم تأثیر مستقیم دارد و نباید از آن غفلت کرد.

او از حضور چند نماینده با سابقه‌ی قضائی و دانش حقوقی در مجمع نمایندگان استان ابراز خرسندی کرد و گفت : این اتفاق را به فال نیک می‌گیریم که کمک می‌کند مجمع محترم نمایندگان به مشکلات دستگاه قضائی در ابعاد شکلی و ماهیتی آن اشراف بیشتری بیابند و حتما نخستین گام برای حل مشکلات، بدوا شناخت آن موانع و مشکلات است.

مجمع نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی نیز با تایید دیدگاه رئیس کل دادگستری ابراز امیدواری کردند که این تعامل در جلسات متعدد کاری رو به افزایش باشد و ضمن تاکید بر لزوم و ضرورت استقلال دستگاه قضائی از آمادگی خود برای پیگیری مشکلات دستگاه قضائی چه در حوزه تقنین و چه در بحث اعتبارات و ... خبر دادند.

نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ضرورت اهتمام به حفظ کرامت مراجعین در همه دستگاه‌های استان داشتند و نیز به برخی مشکلات حوزه‌های انتخابیه خود که حل آن‌ها را با ورود قوه قضائیه شدنی می‌دانستند اشاره کردند که دکتر توسلی زاده اطمینان داد آن‌ها را مطالعه و اقدام اقتضائی خواهد کرد .

 

 

انتهای پیام/د

ظرفیت مجمع نمایندگان استان ظرفیتی سودمند

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر