کد خبر: ۷۱۱۳۲۷۸
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳
تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳
کد خبر : ۷۱۱۳۲۷۸
گروه : یزد » یزد

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت: تفت به عنوان شهر نمونه گردشگری باید با دید شهر گردشگری درمان و سلامت به آن نگاه شود.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ،کمال دهقانی فیروز آبادی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در نشست بررسی مشکلات بهداشت و درمان شهرستان تفت گفت: تفت به عنوان شهر نمونه گردشگری مطرح است که باید با دید شهر گردشگری درمان و سلامت به آن نگاه شود.

او با بیان اینکه شهرستان تفت از امکانات و زیرساخت‌های خوبی در حوزه بهداشت و درمان برخوردار است، ولی نیروی انسانی لازم را ندارد، از رئیس دانشگاه علوم پزشکی یزد به عنوان سیاستگذار بهداشت و درمان استان خواست تا نگاه ویژه‌ای به شهرستان داشته باشد و در زمینه تأمین نیروی انسانی مساعدت لازم را انجام دهد.

رئیس مجمع نمایندگان استان با اشاره به اینکه قرار است با اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیارد تومان، آب بهداشتی سالم به تمامی روستا‌های شهرستان تفت برسد، افزود: بعد از آب نگاهمان به بحث بهداشت و درمان است که در روستا‌ها تأمین شود.

دهقانی فیروز آبادی ادامه داد: نگاه ویژه به بیمارستان شهید بهشتی تفت، حل مشکل سی تی اسکن آن و تأمین پزشکان متخصص این بیمارستان از جمله اقداماتی است که در جهت توسعه این بیمارستان انجام داد.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی هم چنین اظهار داست: رفع نیاز‌های درمانی مرکز جامع سلامت بخش نیر، تأمین نیرو بهیار مرکز خدمات سلامت زردین و بنادکوک، تجهیز دندان پزشکی بخش گاریزات، تعمیر خانه بهداشت گاریز و حجت آباد، تامین اعتبار تکمیل خانه بهداشت زردین و نصرآباد برای بهره برداری در دهه فجر امسال، توجه خاص به مسائل درمانی دهشیر و بنادکوک و کمبود بهورز در مناطق ده بالا، طزرجان و سانیج مهمترین مسائل و مشکلاتی است که باید با جدیت به آن‌ها پرداخت.

انتهای پیام/ی

توجه ویژه به گردشگری سلامت در شهرستان تفت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر