کد خبر: ۷۱۱۳۹۴۴
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۹
تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۹
کد خبر : ۷۱۱۳۹۴۴
معاون امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل:

سردار حیدری گفت: دشمنان در یکسال اخیر مدرن‌ترین تهدیدات را علیه مردم طراحی کردند و در حال حاضر فشار اقتصادی همراه با تضعیف روحیه را در دستور کار دارند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، سردار غلامعلی حیدری معاون امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل عصر امروز در جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان شهرضا با بیان اینکه پدافند دارای دو بعد عامل و غیر عامل است، اظهار داشت: پدافند عامل به معنای دفاع مسلحانه است که به عهده نیرو‌های مسلح قرار دارد و پدافند غیرعامل به معنای دفاع غیر مسلحانه، بر عهده همه افراد جامعه است.

او با بیان اینکه آمریکا مدرن‌ترین سبک تهدید اقتصادی یعنی تحریم اقتصادی را علیه جمهوری اسلامی ایران به اجرا گذاشته است، افزود: دشمنان جمهوری اسلامی در یکسال اخیر مدرن‌ترین تهدیدات را علیه مردم طراحی کردند و در حال حاضر فشار اقتصادی همراه با تضعیف روحیه مسئولان و مردم را در دستور کار دارند.

معاون امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه عملیات روانی دشمن علیه جمهوری اسلامی به وسیله شبکه‌های اجتماعی و ۳۰۰ شبکه فارسی زبان در حال انجام است، بیان کرد: مقام معظم رهبری در این رابطه فرمودند جنگ امروز جنگ اراده‌ها است، دشمن درصدد این بود که اراده مردم را بشکند.

او با اشاره به خروج یک جانبه آمریکا از توافق بین‌المللی برجام و بد عهدی اروپایی‌ها نسبت به برجام تصریح کرد: با تصمیم شورای امنیت ملی، کشورمان نیز طرح‌هایی در حال اجرا دارد.

حیدری با اشاره به انهدام پهپاد فوق پیشرفته آمریکا خاطرنشان کرد: اُبهت پوشالی آمریکا با ساقط شدن این پهپاد شکسته شد، صلابت و اقتدار نیرو‌های مسلح سبب شد دشمنان نتوانند به اهداف خود دست پیدا کنند.

او با بیان اینکه مواضع شجاعانه مقام معظم رهبری و ایستادگی مردم سبب عقب‌نشینی دشمنان شد، افزود: قدرت دفاعی و توانمندی نظامی جمهوری اسلامی ایران بالاست و با افرادی که امنیت ملی ایران را به خطر بیندازند هیچ تعارفی نداریم.

معاون امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل با تأکید بر اینکه هرگونه تجاوز دشمن پاسخ پشیمان کننده‌ای به همراه دارد، گفت: رونق تولید و تکیه بر ظرفیت‌ها و نیرو‌های داخلی بهترین راه مقابله با تحریم‌ها است.

او با بیان اینکه برای موفقیت در حوزه پدافند غیرعامل باید به موضوع آسیب‌شناسی توجه ویژه شود، بیان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بر موضوع پدافند غیرعامل تاکید ویژه‌ای دارند و یکی از راه‌های جلوگیری از جنگ این است که خود را قوی کنیم.

انتهای پیام/م

جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان شهرضا

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر