کد خبر: ۷۱۲۱۰۱۱
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵
تاریخ انتشار : ۰۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵
کد خبر : ۷۱۲۱۰۱۱
نماینده ولی فقیه در سپاه لرستان خبر داد؛

نماینده، ولی فقیه در سپاه لرستان گفت: شهدا دشمنی دشمنان اسلام را شناختند ما نیز باید دشمنی دشمنان را بفهمیم و باب دوستی را نباید با دشمنان اسلام باز کنیم.

خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،  حجت الاسلام «علی درویشی» در یادواره شهدای شهرستان دلفان با بیان اینکه شهدا حق و باطل را به خوبی شناختند، اظهار داشت: امروز نیز ما باید جبهه حق را به خوبی بشناسیم، انسان انقلابی و پیرو شهدا باید حق را بشناسد و پیرو آن عمل کند.

وی با بیان اینکه از دیگر ویژگی‌های شهدا این بود که شگرد‌های دشمن را می‌شناختند و ما نیز باید این گونه باشیم و با شگرد‌های دشمن آشنا باشیم، افزود: آمریکا و اسرائیل دشمن ما هستند و شدیدترین تحریم‌ها را اعمال کرده‌اند؛ شهدا دشمنی دشمنان را فهمیدند ما نیز باید دشمنی دشمنان را بفهمیم و باب دوستی را نباید با دشمن باز کنیم.

نماینده، ولی فقیه در سپاه لرستان با بیان اینکه ما به برکت انقلاب به جایی رسیدیم دشمن در مقابل اقتدار ما تسلیم شده عنوان کرد: عزت، اقتدار و سربلندی امروز کشورمان را مرهون جانفشانی‌ها و دلاورمردی‌های رزمندگان اسلام در دوران طلایی و پر افتخار دفاع مقدس هستیم.

وی با تاکید بر اینکه امروز مسیر شهدا در کشور‌هایی که انقلاب ما را فهمیدند نفوذ کرده است، گفت: با رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری این سربلندی کشورمان در منطقه و جهان موجب خشم دشمنان ایران اسلامی به ویژه استکبار جهانی، آمریکای جنایت کار و رژیم دروغین اسرائیل است.

درویشی عنوان کرد: تمام ابرقدرت‌های شرق و غرب به کمک صدام جنایتکار که دست نشانده خودشان بود آمدند و قصد داشتند رژیم نوپای ایران اسلامی را که با خون شهیدان بنا شده بود را در کمترین زمان به نفع خود مصادره کنند.

نماینده، ولی فقیه در سپاه لرستان با بیان به اینکه همین رزمندگان با کمترین امکانات و تجهیزات نظامی که در اختیار داشتند گفت: تنها با یک اراده فولادین و ایمان و با تاسی از فرمایشات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تمامی نقشه‌های آنان را نقش بر آب کردند و نگذاشتن حتی یک وجب از خاک پاک این مرز و بوم به دست بیگانگان بیفت.

وی خاطر نشان کرد: ما قوی هستیم و کشور و نظام ما امروز مقتدر است و اگر مسئولان در نظام به درستی به وظیفه خود عمل کند یقینا پیشرفت بیشتری را در کشور شاهد خواهیم بود، با اتحاد و همدلی بتوانیم راه شهدا را ادامه دهیم.

انتهای پیام/د

شهدا دشمنی دشمنان اسلام را به خوبی شناختند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر