کد خبر: ۷۱۲۲۰۳۶
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
کد خبر : ۷۱۲۲۰۳۶
دبیر انجمن صنایع لبنی مطرح کرد؛

باکری گفت: براساس اعلام سازمان برنامه، ۱۸۰ میلیارد تومان در ردیف بودجه برای توزیع شیر در مدارس ۸ استان کمتر برخوردار کشور تصویب شده است.

۱۸۰ میلیارد تومان اعتبار به توزیع شیر مدارس اختصاص یافتبه گزارش  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، رضا باکری دبیر انجمن صنایع لبنی ایران درباره آخرین وضعیت توزیع شیر مدارس اظهار کرد: وزارت آموزش و پروررش منتظر ابلاغ سازمان برنامه و بودجه است تا کارخانه‌هایی که در این طرح مشارکت دارند برای انعقاد قرارداد دعوت شوند.

وی افزود: براساس تماس صورت گرفته با سازمان برنامه و بودجه، این سازمان اعلام کرده که ۱۸۰ میلیارد تومان در ردیف بودجه برای توزیع شیر در مدارس ۸ استان کمتر برخوردار کشور تصویب شده است.

دبیر انجمن صنایع لبنی ایران با بیان اینکه منابع مالی برای توزیع شیر رایگان در مدارس هر سه ماه یکبار به حساب آموزش و پرورش ریخته می‌شود، گفت : در حال حاضر آموزش و پرورش منتظر ابلاغ از سوی سازمان برنامه و بودجه است تا کارخانه‌ها برای انعقاد قرار داد دعوت شوند، اما هنوز تاریخی برای این امر اعلام نشده است.

وی در پاسخ به اینکه آیا مبلغی به حساب آموزش و پرورش ریخته شده است، تصریح کرد: سازمان برنامه و بودجه باید ابتدا مبلغ مورد نیاز توزیع سه ماه توزیع رایگان شیر مدارس را به حساب آموزش و پرورش واریز کند، اما ظاهرا هنوز پولی واریز نشده است.


بیشتر بخوانید: بودجه دولتی تنها جوابگوی 10 نوبت توزیع شیر در مدارس است


بر اساس این ابلاغیه هشت استان کمتر برخوردار بوشهر، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان، ایلام، خوزستان، کهکیلویه و بویر احمد و هرمزگان هستند که برای توزیع رایگان شیر مدرسه در نظر گرفته شده اند.

بر اساس خروجی اعلام شده از پنجمین جلسه بررسی طرح توزیع رایگان شیر مدرسه، این طرح در آبان امسال اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/

 واریز منابع مالی برای توزیع شیر مدارس هر سه ماه یکبار به حساب آموزش و پرورش

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر