کد خبر: ۷۱۲۳۰۷۴
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
کد خبر : ۷۱۲۳۰۷۴
گروه : همدان » همدان

فرمانده نیروی انتظامی نهاوند از کشف ۹۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

کشف ۹۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر در نهاوندبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، سرهنگ شا احمد ساکی فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند با بیان اینکه  در راستای اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی در یک ماه گذشته ۱۳۰ دستگاه موتورسیکلت و ۱۰۴ خودرو متخلف توقیف شدند، گفت: از دیگر اقدامات صورت گرفته در این‌یک ماه کشف ۵۰ فقره سرقت و دستگیری ۲۳ سارق و همچنین کشف بیش از ۹۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری ۵۶ خرده‌فروش و ۴۲ معتاد بوده است.

او با بیان اینکه امنیت احتماعی شهروندان مهم‌ترین اولویت ما است گفت: به‌منظور ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان نهاوند طرح‌هایی در حوزه‌های مختلف در یک‌ماهه گذشته اجراشده است.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند گفت: اقدامات انتظامی و اطلاعاتی پلیس نهاوند در حوزه‌های مختلف مأموریتی در یک ماه گذشته بر اساس طرح‌های تدوین‌شده و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته نتایج خوبی به دنبال داشته است.

ساکی افزود: این طرح‌ها در راستای ارتقاء نظم و امنیت و مقابله با جرائم و ناهنجاری‌ها در سطح شهرستان به نحو مطلوب و با استفاده از توان و ظرفیت‌های موجود به مرحله اجرا گذاشته‌شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند  به  نتایج اجرای این طرح‌ها اشاره کرد و گفت: در یک ماه گذشته برخورد با متخلفان و مزاحمت‌های حوزه ترافیک در دستور کار قرار داشته که در این خصوص ۱۳۰ دستگاه موتورسیکلت و ۱۰۴ دستگاه خودروی متخلف و مزاحم توقیف شدند.

فرمانده نیروی انتظامی نهاوند افزود: مبارزه با کالای قاچاق یکی دیگر از اولویت‌های پلیس نهاوند است که در این راستا کشف ۶۵۰ بطری نوشابه‌های انرژی‌زای خارجی غیرمجاز،۳۹ دستگاه جاروبرقی،۶۵۰ ثوب انواع البسه،۱۲۰ حلقه لاستیک و ۲ هزار و ۶۰۰ نخ سیگار توسط پلیس کشف‌شده است.

او ادامه داد: در این مدت ۲۰ هزار لیتر سوخت، ۷۵۰ قلم لوازم‌آرایشی و بهداشتی نیز کشف‌شده است که در این رابطه ۱۷ نفر دستگیرشده‌اند.

ساکی به دیگر مأموریت‌ها اشاره کرد و گفت: در یک‌ماهه اخیر ۱۹ متهم در خصوص سایر جرائم دستگیرشده‌اند که به همراه تشکیل پرونده در اختیار دستگاه قضایی قرارگرفته‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند گفت: در پی اقدامات فعال پلیس نهاوند در حوزه‌های مختلف، مقوله پیشگیری مؤثر و کارآمد از جرائم نیز همواره مدنظر قرارگرفته تا بر این اساس در دو حوزه پیشگیری و مقابله، فعالیت‌های همسو و هم‌افزا در دستور کار قرار داشته است.

انتهای پیام/د.ا

توقیف ۲۳۴ خودرو و موتورسیکلت متخلف

 

 

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر