کد خبر: ۷۱۲۶۸۸۴
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۴
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۴
کد خبر : ۷۱۲۶۸۸۴
فرمانده بسیج دانشجویی لرستان اشاره کرد؛

فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی لرستان گفت: استکبار جهانی از جمله آمریکا در امور داخلی کشورهای مختلف دخالت می‎کند .

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، میلاد شرفی فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی لرستان گفت: استکبار جهانی در امور داخلی کشورهای مختلف دخالت می‎کند وآمریکا با فتنه سیاسی به دنبال ایجاد نا امنی در منطقه است.

شرفی روز یکشنبه در نشست با خبرنگاران افزود: یوم الله ۱۳ آبان در تاریخ انقلاب مهم ترین حرکت در جهت خودکفایی و استکبار ستیزی است وآغاز راه مبارکی بود که انقلاب اسلامی توانست بسیاری از پیچ و خم ها را پشت سر بگذارد.

او ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران قدم اولش را محکم برداشت و این دانشجویان بودند که دندان لق لانه جاسوسی آمریکا در ایران را کشیدند و اجازه دادند سرزمینشان نفس بکشد.

 فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی لرستان با بیان اینکه شعار مرگ بر آمریکا شعار استراتژیک ملت ایران است اظهار داشت: اگر چه محور راهپیمایی ۱۳ آبان دانش آموزان و دانشجویان هستند اما باید اقشار مختلف در این روز حضور یابند و یک بار دیگر نفرت خود را به امپریالیسم جهانی نشان دهند.

شرفی با اشاره به اینکه اکنون نیز بحث هایی پیرامون سردادن شعار مرگ بر آمریکا وجود دارد، اضافه کرد: دشمنی با آمریکا تنها به برخورد و جنایت های آمریکا در تاریخ معاصر ایران برنمی گردد، بلکه به این دلیل است که استکبار جهانی خودکفایی هیچ ملتی را نمی پذیرد.

او گفت: سه رویداد مهم تاریخ ایران در ۱۳ آبان، در شکل گیری حرکت انقلاب اسلامی نقش بسزایی ایفا کردند و هویت هر سه اتفاق، مبارزه با استکبار بود.

انتهای پیام/ر

استکبار جهانی در امور داخلی کشورهای مختلف دخالت می‎کند

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر