کد خبر: ۷۱۲۷۵۸۷
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در ساری:

مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه آمریکا به زوال و نابودی خود نزدیک شده است، گفت: آمریکا منفورترین کشور دنیا نزد افکار عمومی جهان است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،  حجت‌الاسلام محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز دوشنبه در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در ساری با بیان اینکه کل عمر دولت و ملت آمریکا ۲۴۳ سال است ،گفت:  بیش از ۹۰ درصد عمر دولت آمریکا در جنگ و خیانت سپری شده است.

او افزود: فقر، خشونت، کشتار، اختلاف، خیانت و شهوت و بی دینی ارمغان آمریکا برای ملت‌های جهان بوده است و این دولت منفورترین رژیم در نزد افکار عمومی جهان است.

حجت‌الاسلام تویسرکانی گفت: آمریکا در ۶۵ سال گذشته در ایران اقدام به کودتای ۲۸ مرداد، کمک به رژیم منفور پهلوی، تاسیس ساواک، کمک به صدام، حمله به کشتی‌ها و سکو‌های نفتی، حمله به هواپیما‌های مسافری، حمایت از گروه‌های تروریستی کرده است.
او با بیان اینکه آمریکا  جز بدبختی برای ما چیزی به ارمغان نیاورده است درباره اینکه داستان ما و آمریکا چه می‌شود گفت: دو راه پیش روی ملت ایران در این زمینه قرار دارد، راه اول مذاکره و گفت و گو و در حقیقت سازش و تسلیم به بهانه پیشرفت و تعامل با دنیا و صلح و دوستی با جهان است.

مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین راه دوم را مقاومت و ایستادگی و زیربار ستم نرفتن بیان کرد و افزود: پیامد مقاومت و ایستادگی، آزادی، استقلال، پیشرفت، رفاه، عزت، پیروزی، اخوت، علم و دانش، شادی و آرامش و بندگی خداوند و رسیدگی به کمال است.

او گفت: راه سازش برای ملت ایران هزینه زیادی دارد و برای تحقق عمل راهبردی مقاومت و ایستادگی باید متحد باشیم، زیرا با اختلاف و تفرقه به جایی نمی‌رسیم و وحدت زیرسایه ولایت راهبرد اساسی است.

حجت الاسلام تویسرکانی، خدمت رسانی، محرومیت زدایی، کمک به فقرا و دستگیری از محرومان باید در بین مردم گسترش یابد، زیرا بزرگترین مرگ برآمریکا نوکری و خدمت به مردم است.

وی علم و دانش را دیگر راهبرد مقاومت و ایستادگی بیان کرد و گفت: مقام معظم رهبری دائما بر علم، تکنولوژی و دانش تاکید کرده اند و امروز ایران جزو کشور‌های برتر در عرصه علم است.

انتهای پیام/س
 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در راهپیمایی ۱۳ آبان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر