کد خبر: ۷۱۳۰۶۸۹
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱
کد خبر : ۷۱۳۰۶۸۹

یکی از کاربران به تازگی با مورد بررسی قرار دادن لوگوی بازی Death Stranding به این نتیجه رسید که کوجیما از سال ۲۰۱۶ تاریخ عرضه این بازی را اعلام کرده است.

تاریخ عرضه بازی Death Stranding از سال ۲۰۱۶ اعلام شده بودبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، با گذشت زمان به تاریخ عرضه آخرین عنوان ساخته شده توسط کوجیما یعنی Death Stranding نزدیک می‌شویم و سازنده این بازی با نزدیک شدن به تاریخ عرضه آن دائما اطلاعات جدیدی از آن منتشر می‌کند؛ این در حالی است که تا دو ماه گذشته هیدئو کوجیما هیچ اطلاعاتی از بازی Death Stranding منتشر نمی‌کرد این بازی را به رازی عجیب تبدیل کرده بود. اگر نگاهی به سال ۲۰۱۸ بیاندازیم و توییت‌های هیدئو کوجیما را مشاهده کنیم چیزی جز اخباری گنگ و رمز نگاری شده پیدا نخواهیم کرد. این سازنده بزرگ در تمام شبکه‌هایی که عضو آن بود تئوری‌ها و فرضیاتی را مطرح می‌کرد که ذهن خوانندگان را به شدت درگیر خود می‌کرد.


بیشتر بخوانید: پشتیبانی از گرافیک 4K در نسخه کامپیوتر بازی Red Dead Redemption 2


کاربران نیز درگیر یافتن راز‌های موجود در تصاویر منتشر شده از این بازی از طریق کنار هم قرار دادن عکس‌های منتشر شده از سوی هیدئو کوجیما بودند، حتی عده از از کاربران نور تصاویر منتشر شده از سوی کوجیما را کم یا زیاد می‌کردند چرا که این افراد تصور می‎‌کردند کوجیما در تصاویر خود متنی قرار داده است که با نور کم یا زیاد خوانده خواهد شد.

تاریخ عرضه بازی Death Stranding از سال ۲۰۱۶ اعلام شده بود

اما یکی از کاربران به تازگی اعلام کرده است که تاریخ عرض بازی Death Stranding از سال ۲۰۱۶ اعلام شده، اما هیچ گیمری متوجه آن نشده است. ظاهرا در مراسم E3 2016 از بازی Death Stranding تریلری منتشر شده است که در لوگوی موجود در آن ۱۱ حرف وجود دارد و این حروف به وسیله ۸ خط به یکدیگر وصل شده‌اند که تاریخ ۱۱/۸ یعنی ۸ نوامبر را اعلام می‌کند.

ظاهرا هیدئو کوجیما از مدت‌ها پیش روند ساخت بازی خود را زیر نظر داشته و از زمان ساخت این بازی تاریخ حتی تاریخ عرضه آن را نیز می‌دانسته است، از طرفی هم این احتمال وجود دارد که این طراحی لوگو صرفا یک اتفاق باشد و در حال حاضر کوجیما قصد دارد از این اتفاق سوء استفاده کند چرا که هرگز برای عرضه یک بازی رایانه‌ای نمی‌توان تاریخ مشخصی در هنگام ساخت اعلام کرد.

انتهای پیام/

برنامه‌ریزی عجیب کوجیما برای عرضه یازی Death Starnding

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر