کد خبر: ۷۱۳۲۱۷۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۹
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۹
کد خبر : ۷۱۳۲۱۷۶
رئیس فدراسیون فوتبال در مشهد خبر داد؛
احتمال برگزاری بازی ایران- هنگ‌کنگ در مشهد/حضور رئیس فیفا در ایران و تماشای بازی‌های لیگ با حضور بانوان/سرمربی ما ویلموتس هسترئیس فدراسیون فوتبال گفت: احتمال برگزاری بازی تیم ملی با هنگ کنگ در مشهد وجود دارد و در حال بررسی شرایط هستیم.
 
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،  مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در نشست خبری خود با اصحاب رسانه در مشهد با بیان اینکه مشهد در برخی از زمینه‌ها در چند وقت اخیر فعالیت خوبی داشته و توانسته در کشور به صورت منحصر به فرد عمل کند، گفت: احتمال برگزاری بازی تیم ملی با هنگ کنگ در مشهد وجود دارد و در حال بررسی شرایط هستیم که با توجه به برگزاری این دیدار در تعطیلات نوروز، مشهد می‌تواند میزبان خوبی برای این دیدار باشد.
 
 او با اشاره به حضور بانوان در مسابقات فوتبال،  تصریح کرد: فیفا درخصوص بانوان نامه زده اند و ماهم جواب دادیم غیر از این موضوع هم هیچ مذاکره‌ای وجود نداشته است، پس از بازی تیم ملی هم از فدراسیون فوتبال تشکر کردند، اما برای ورود بانوان در بازی‌های لیگ هم درخواست کردند که اقدامات لازم انجام شود.

رئیس فدراسیون فوتبال  گفت: ما به فیفا اعلام کردیم که شرایط لیگ کمی متفاوت است و فراهم کردن شرایط حضور بانوان نیازمند زمان است تا اقدامات لازم انجام شود.
 
 تاج افزود: در نشستی که در مشهد برگزار شد مسائل مختلف مربوط به حوزه فوتسال مورد بررسی قرار گرفت، شرایط خوبی در فوتسال آسیا و جهان داریم و تمامی اردو‌های آماده سازی با شرایط خوب و به صورت مرتب برگزار شده است.

او تصریح کرد: در مشهد اتفاقات خوبی در حوزه فوتسال رخ داده که باید با همین روند ادامه پیدا کند، امیدوارم بتوانیم ضمن حفظ جایگاه خوبمان در فوتسال آقایان و بانوان شرایط خوبی را برای آینده به وجود بیاوریم.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: سرمربی ما ویلموتس هست و به زودی وارد ایران خواهند شد، لیست تیم ملی با پایان بازی لیگ برتر امروز تا پایان امشب و یا فردا صبح اعلام خواهد شد.

تاج ادامه داد: مسائلی که در خصوص ویلموتس مطرح شده کاملا درست است، اما ما موفق شدیم با کمک وزارت ورزش و جوانان قسط اول سرمربی تیم ملی را به حساب ایشان در ترکیه برسانیم.

او تصریح کرد: مشکلی در خصوص ادامه همکاری وجود ندارد، اما با وجود تحریم‌ها مشکلات مختلفی در حوزه مناسبات بانکی به وجود آمده است، نباید این تحریم‌ها برای ورزش وجود داشته باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: ما هنوز هیچ پولی از رقم مطالباتمان از سوی فیفا دریافت نکردیم و تحریم‌ها در این زمینه هم برای ما مشکل ایجاد کرده است.

انتهای پیام// ز.م


حضور رئیس فدراسیون فوتبال در مشهد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر