کد خبر: ۷۱۳۳۲۹۲
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
کد خبر : ۷۱۳۳۲۹۲
تولیت آستان قدس رضوی رضوی مطرح کرد؛

تولیت آستان قدس رضوی گفت: بخشی از عواید موقوفات هر استان به محرومیت‌زدایی در مناطق محروم همان استان اختصاص خواهد یافت.

اختصاص بخشی از عواید موقوفات هر استان به محرومیت زدایی در همان مناطقبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از آستان نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی، در حاشیه مراسم گرامیداشت سالروز ورود امام علی بن موسی الرضا (ع) به ابرکوه یزد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بیش از سه هزار خادمیار از این استان توفیق خدمت به بارگاه منور رضوی پیدا کردند، اظهار کرد: همچنین حدود ۸ هزار نفر از استان یزد در شرف تشرف به جمع خادمیاران رضوی هستند.

او افزود: بناداریم باتوجه به ظرفیت محدود خادمی در حرم مطهر، خادمیاران رضوی علاوه بر خدمت در حرم مطهر، در استان‌های خود بنام امام رضا به مردم شهر خود خدمت کنند و گره گشا باشند.

تولیت آستان قدس رضوی اظهار کرد: این برنامه در یک نمونه منجر به هشت هزار ویزیت رایگان توسط خادمیاران حوزه سلامت در مناطق محروم شده است.

او تصریح کرد: بیش از ۱۰ هزار زیارت اولی از مردم یزد به میزبانی آستان قدس به زیارت امام رضا (ع) مشرف شده اند و این با شناسایی در مناطق محروم ادامه دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مروی با بیان اینکه تلاش برای رفع محرومیت از این استان از برنامه‌های ماست، تصریح کرد: بنا داریم بخشی از عواید موقوفات هر استان را با توجه به نیات واقفان در راستای محرومیت زدایی همان منطقه هزینه کنیم.

تولیت آستان قدس رضوی عنوان کرد: همچنین تلاش داریم مجتمع‌های بین راهی در جاده‌های منتهی به مشهد را در جهت کاهش تصادفات و خدمت رسانی مطلوب به زائران حضرت رضا به بیش از ۱۰۰ مجتمع توسعه دهیم.

انتهای پیام/م

محرومیت زدایی با اختصاص موقوفات در استان ها

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر