کد خبر: ۷۱۳۳۹۵۴
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
کد خبر : ۷۱۳۳۹۵۴
استاندار

استاندار خراسان شمالی گفت: از حوزه هنری کشور خواستارم جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور بین المللی شده و استان خراسان شمالی دبیرخانه دایمی این جشنواره بین المللی باشد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ،  دکتر محمدعلی شجاعی در آیین پایانی دهمین جشنواره کارتون و کاریکاتور کشور،گفت : قبول دارم خراسان شمالی استان برخورداری نیست، اما وجود هنرمندان و افرادی که به استعداد‌های خود عشق می‌ورزند و موجب می‌شوند که استان ده سال این پایگاه را رها نکند باعث افتخار استان است.

 شجاعی در ادامه خطاب به رییس حوزه هنری کشور حاضر در این آیین، گفت: جشنواره کارتون و کاریکاتور بین المللی شود و به پاس قدردانی تلاش ۱۰ ساله هنرمندان کاریکاتور خراسان شمالی در این حوزه دبیرخانه جشنواره دایمی این جشنواره به این استان برسد.

او با قدردانی از تلاش‌های حوزه هنری کشور طی ۴۰ سال گذشته، تصریح کرد: بعد از جنگ می‌طلبید پایگاهی برای تولیدات انقلابی شکل بگیرد و توسعه یابد و ما امروز ثمرات آن را در اقصی نقاط کشور و عرصه‌های بین المللی شاهد باشیم.

شجاعی مطرح کرد: توسعه رشته‌های مختلف در حوزه هنری این بخش را به مکانی برای هنرمندان انقلابی و پایبند به ارزش‌ها و آرمان‌های تبدیل کرده است که آنان صحنه ها‌ی ماندگار تاریخ انقلاب اسلامی را برای نسل‌های آینده ثبت و ضبط کرده اند.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی با اشاره به عنوان دهمین جشنواره کارتون و کاریکاتور با نام جوانی ایرانی، خاطر نشان کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب، مقام معظم رهبری محور و عامل اصلی حرکت را جوان ایرانی مومن می‌داند.

 شجاعی در پایان سخنان خود گفت: قطعا کاریکاتور و کارتون با زبان گویای خود می‌تواند جایگاه ویژه‌ای برای اعلام دغدغه‌های مردم باشد.

انتهای پیام/ه

خراسان شمالی دبیرخانه دایمی جشنواره بین المللی کاریکاتور شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر