کد خبر: ۷۱۳۳۹۸۲
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
کد خبر : ۷۱۳۳۹۸۲

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: ۲ هزار لیتر سهمیه نفت سفید از ابتدای امسال تاکنون در مازندران توزیع شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری با بیان اینکه تاکنون ۲ هزار لیتر سهمیه نفت سفید برای هر خانوار در مازندران توزیع شد، گفت: ۴ مرحله سهمیه نفت سفید خانوار‌های فاقد گاز طبیعی از ابتدای امسال تاکنون اعلام شده است که هنوز از سوی برخی از آن‌ها به طور کامل ذخیره سازی نشده است.

او افزود: با توجه به مشکلات احتمالی فصل زمستان و به منظور سوخت رسانی به موقع به خانوار‌های ساکن مناطق ییلاقی فاقد گاز، این شرکت با برنامه ریزی و تدابیر لازم به منظور مصرف و ذخیره سازی نفت سفید برای فصول سرد سال، از آغاز فصل بهار در چند مرحله کالا برگ اعلام کرده است.

رجب پور با تاکید بر دریافت کامل سهمیه نفت سفید توسط مصرف کنندگان، گفت: با وجود توصیه‌های این شرکت در طول سال در خصوص دریافت به موقع سوخت به مصرف کنندگان نفت سفید در مناطق صعب العبور و ییلاقی، هنوز از سوی برخی از آن‌ها به طور کامل ذخیره سازی نشده است و این رویه مشکلاتی را در جهت توزیع سوخت در فصل سرما به همراه خواهد داشت.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری افزود: آن دسته از مصرف کنندگانی که از نفت سفید استفاده می‌کنند با کالابرگ اعلام شده در نوبت چهارم (به شماره‌های ۳۲۴ یک نفره و دو نفره به مقدار ۴۰۰ لیتر، ۲۲۴ سه نفره و چهار نفره به مقدار ۵۰۰ لیتر، ۵۲۴ پنج نفره و شش نفره به مقدار ۵۰۰ لیتر، ۱۲۴ هفت نفره به بالا به مقدار ۵۰۰ لیتر)، نسبت به دریافت و ذخیره سازی سوخت خود از فروشندگی‌های مربوطه اقدام کنند.

او گفت: اعتبار کالا برگ اعلام شده در مرحله چهارم از تاریخ ۱۰ آبان ماه تا ۳۰ آذر ماه امسال است.

رجب پور، نرخ هر لیتر از نفت سفید را هزار و ۵۰۰ ریال اعلام کرد و افزود: به منظور جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی، مصرف کنندگان نفت سفید مجموعه کالابرگ‌های مربوط به خانوار خود را نزد خود نگهداری کرده و از واگذاری به غیرجدا خودداری نمایند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری از شهروندان خواست تا شکایات خود را با شماره تلفن‌های ۳۳۲۷۰۱۳۸ و ۳۳۲۷۰۱۴۰ منطقه ساری و شماره ۰۹۶۲۷ شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اطلاع دهند تا رسیدگی شود.

انتهای پیام/ س

توزیع ۲ هزار لیتر سهمیه نفت سفید در مازندران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر