کد خبر: ۷۱۳۴۲۱۲
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۶
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۶
کد خبر : ۷۱۳۴۲۱۲

دو کارشناس برزیلی و آمریکایی که حین پخش زنده با یکدیگر به صورت لفظی درگیر شده بودند لحظاتی بعد بصورت فیزیکی با هم گلاویز شدند.

درگیری فیزیکی دو کارشناس در پخش زنده! + فیلم///به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، درگیری فیزیکی دو کارشناس برزیلی و آمریکایی حین پخش زنده رادیویی و یوتیوب به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. ویدئویی که به صورت گسترده در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، نشان می‌دهد که یک روزنامه‌نگار  محافظه‌کار برزیلی  با یک روزنامه‌نگار آمریکایی با نام "گلن گرین والد " به صورت فیزیکی با هم درگیر می‌شوند.

در این اتفاق که روز پنجشنبه و  حین پخش زنده یک برنامه رادیویی رخ داد دو روزنانه‌نگار پس از یک جر و بحث لفظی با هم درگیر شدند. ویدئویی که منتشر شده، درگیری این دو روزنامه‌نگار را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو دو روزنامه‌نگار در حالی که انگشتان اشاره خود را به سمت هم نشانه رفته‌اند در حال جدال لفظی دیده می‌شوند. لحظاتی بعد روزنامه‌نگار برزیلی دست راست خود را به سمت صورت روزنامه‌نگار آمریکایی پرتاب می‌کند که این روزنامه‌نگار با واکنشی به موقع مانع برخورد دست او به صورتش می‌شود. 

این ویدئو نشان می‌دهد آنها سپس از روی صندلی خود بلند شده و در این لحظه روزنامه‌نگار برزیلی با دست چپ یک سیلی به صورت روزنامه‌نگار آمریکایی می‌زند. در ادامه افرادی که در استودیو حضور داشتند وارد عمل شدند و مانع تشدید درگیری این دو روزنامه‌نگار شدند.

بنا به گزارش رسانه‌های برزیلی هنگامی که "آگوستو نونس"، روزنامه‌نگار برزیلی طی این گفتگو "گلن گرین والد"، روزنامه‌نگار آمریکایی و همسرش را متهم کرد که از دو کودکی که برای سرپرستی قبول کرده‌اند به خوبی نگهداری نمی‌کنند آنها به صورت فیزیکی با هم درگیر شدند. در ویدئوی منتشر شده صدای آگوستو شنیده می‌شود که سؤال می‌کند: " چه کسی از این بچه‌ها مراقبت می‌کند؟" همچنین در این ویدئو صدای والد شنیده می‌شود که مرتبا با واژه "بزدل" همتای خود را مورد خطاب قرار می‌دهد.

درگیری این روزنامه‌نگار آمریکایی در حالی خبرساز می‌شود که برخی سیاستمداران برزیلی خواهان اخراج او از برزیل شده‌اند. بنا به گزارش واشنگتن پست این روزنامه‌نگار اکنون در خانه‌ای کوچک که توسط نگهبانان مسلح محافظت می‌شود زندگی می‌کند.

انتهای پیام/

لحظه سیلی زدن روزنامه نگار برزیلی به روزنامه نگار آمریکایی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر