کد خبر: ۷۱۳۴۳۵۷
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
کد خبر : ۷۱۳۴۳۵۷
در پی قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی در جام بین قاره‌ای؛

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: اگر بخواهم فوتبال ساحلی را در یک جمله توصیف کنم، مهارت به چالش کشیدن حریف است و دلیل اصلی قهرمانی شما همدلی و اتحاد است.

مهاجرانی: فوتبال ساحلی، مهارت به چالش کشیدن حریف استبه گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان موفق شد با ارائه عملکرد بسیار خوب به مقام قهرمانی جام بین قاره‌ای ۲۰۱۹ جهان دست پیدا کند.

به این منظور، علیرضا بهرامی سرکنسول ایران در دبی و امارت‌های شمالی، در مراسمی که در باشگاه جمهوری اسلامی ایران و با حضور اعضای تیم ملی فوتبال ساحلی و همچنین حشمت مهاجرانی پیشکسوت فوتبال ایران برگزار شد، ضمن تبریک قهرمانی تیم ملی ساحلی در مسابقات جام بین قاره ای، از عملکرد موفق تیم و اراده و عزم بازیکنان تجلیل کرده و آرزوی استمرار این موفقیت را در مسابقات آتی کرد.


بیشتر بخوانید: لحظه اهدای جام قهرمانی فوتبال ساحلی بین قاره‌ای ۲۰۱۹ به ایران + فیلم


در این ضیافت حشمت مهاجرانی گفت: این قهرمانی را به همه شما، به خودمان و به مردم ایران تبریک می‌گویم. همینطور انتخاب خانم شهریاری را به عنوان ناظر جام جهانی همین رشته که افتخار بزرگی برای ایران است.

او افزود: اگر بخواهم فوتبال ساحلی را در یک جمله توصیف کنم، مهارت به چالش کشیدن حریف است و دلیل اصلی قهرمانی شما همدلی و اتحادی است که در تیم شما دیدم، هم در بازی و هم در بیرون از زمین مسابقه که الان شاهد آن هستیم.

همچنین بهرامی ضمن تبریک به کادرمدیریتی، فنی و بازیکنان گفت: شخصا تمام بازی‌های تیم ملی را دنبال کردم و یک نکته بسیار جالب توجه‌ام را جلب کرد، اینکه فوتبال ساحلی به شدت رشد کرده و تمام تیم‌ها ترقی کردند و همین امارات میزبان با یک تغییر رویکرد توانست عنوان سومی را به دست بیاورد. شما هم که همانند همیشه از دل و جان مایه گذاشتید و باعث افتخار ایران و ایرانیان ساکن در امارات شدید.

انتهای پیام/

حضور اعضای تیم‌ملی فوتبال ساحلی در باشگاه ایرانیان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر