کد خبر: ۷۱۳۴۸۱۷
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۶
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۶
کد خبر : ۷۱۳۴۸۱۷
آذری جهرمی در بازدید از مجموعه پیشگامان کویر یزد:

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفر به استان یزد، خواستار پافشاری و مقاومت استارت‌آپ‌ها برای اجرایی کردن ایده‌های خلاقانه و نوآورانه شد.

فعالیت‌های نوآورانه دارای اینرسی است/ استارت‌آپ‌ها برای اجرایی کردن ایده‌های خلاقانه مقاومت کنندبه گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفر به استان یزد با حضور در بندر خشک پیشگامان کویر یزد و در نشستی با مدیران این شرکت و استارت‌آپ‌های زیرمجموعه آن، با اشاره به اینکه فعالیت استارت‌آپی و نوآورانه به دلیل بر هم زدن وضع موجود دارای اینرسی است، خطاب به مسئولان استارتاپ‌های حاضر گفت: باید برای اجرایی کردن ایده‌های خود پافشاری و مقاومت کنید و با تلاش و پیگیری به دنبال ایجاد تغییرات باشید.

او به فعالیت یکی از استارت‌آپ‌های مطرح‌شده در جلسه که در حوزه توزیع میوه فعالیت می‌کند اشاره کرد و افزود: این کار باعث ایجاد رفاه برای مردم و افزایش درآمد برای کشاورز شده و دست دلال نیز از این حوزه کوتاه می‌شود.

آذری جهرمی تصریح کرد: طبیعی است که دلالانی که ۵۰ سال در این حوزه تجربه‌دارند در مقابل این حرکت‌ها سنگ‌اندازی کنند.

او افزود: وزارت ارتباطات به‌عنوان تسهیل‌کننده امور وظیفه حمایت از این فعالیت‌ها را دارد که به‌طورجدی پیگیری می‌کند.

وزیر ارتباطات پیشگامان کویر یزد را مجموعه‌ای خلاق و پرتلاش عنوان کرد و گفت: این شرکت می‌تواند از ظرفیت فیبر نوری خود برای ترانزیت در بازار منطقه استفاده کند.

بر اساس همین گزارش، در این جلسه از نشان پستی پیشگامان با عنوان پارسی پست توسط وزیر ارتباطات رونمایی شد.

در ادامه این نشست نیز مدیران پیشگامان یزد و استارت‌آپ‌های زیرمجموعه این شرکت که در حوزه لجستیک و کشاورزی فعالیت می‌کنند، ابتدا گزارشی از فعالیت خود ارائه دادند و مشکلات خود را نیز با وزیر ارتباطات مطرح کردند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر