کد خبر: ۷۱۳۶۲۴۳
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۲
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۲
کد خبر : ۷۱۳۶۲۴۳
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندر عباس:

رضا هنگام‌پور گفت: در تیم مان ۷ بازیکن بومی وجود دارد و با این ترکیب باید صبوری بیشتری داشته باشیم.

از ذوب‌آهن الگوبرداری می‌کنیم/ استفاده از بازیکن بومی نیاز به صبوری استبه گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، رضا هنگام‌پور، سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندر عباس پس باخت تیمش مقابل نیروی زمینی تهران اظهار کرد: اگر بخواهیم با توجه به آمار به این بازی نگاه کنیم در اقدام‌های ۲ امتیازی مان خیلی عقب بودیم و با این آمار چگونه باید ببریم؟ با تغییرات دفاعی که انجام دادیم، توپ‌های خیلی خوبی را گرفتیم. آن‌ها را تبدیل به ضد حمله کردیم و نتیجه هم گرفتیم.


بیشتر بخوانید: نیروی زمینی تهران ۷۴- شهرداری بندر عباس ۵۵/ نخستین پیروزی شاگردان ایزدپناه در لیگ


از نبود جمشیدی ضرر کردیم

او ادامه داد: با توجه به نبود علی جمشیدی که طراح خوبی در بازی‌های ما است، خوب نبودیم. در صورت حضور او به راحتی نتیجه را عوض می‌کردیم. از لحاظ دفاعی هم تا حدودی موفق بودیم. تقریبا ۳ کوارتر در دفاع به اندازه رِنج معمول امتیاز دادیم. اما در حمله موفق نبودیم.

از ذوب‌آهن الگوبرداری می‌کنیم

هنگام‌پور گفت:‌ وقتی روی بازیکنی برنامه ریزی می‌کنیم و سعی می‌کنیم آن‌ها را پرورش دهیم، آن‌ها هم باید سعی کنند در ضد حمله توپ‌های ۳ در برابر ۲ یا ۲ برابر یک را تبدیل به گل کنند. کاری که در بازی‌های قبل به خوبی انجام می‌دادیم و هدف باشگاه پرورش و الگو برداری از ذو‌ب‌آهن چند سال پیش است. آن‌ها هدف شان را  استفاده از بازیکن داخلی بود و سعی کردند کمتر بازیکن خارجی بگیرند.  

در ترکیب تیم مان ۷ بازیکن بومی حضور داشت

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندر عباس ادامه داد: در ترکیب تیم مان ۷ بازیکن بومی حضور داشت که ۶ نفر از آن‌ها برای اولین بار در لیگ برتر بازی می‌کنند. وقتی با چنین تیمی وارد لیگ می‌شویم، یعنی هم من و هم جامعه ورزش استان باید صبوری کنند. تا بتوانیم به هدف مان برسیم و گرنه در بازه کوتاه مدت نتیجه نمی‌گیریم.


بیشتر بخوانید: مهرام ۷۲ - اکسون ۶۸/ برد دلچسب شاگردان هاشمی در دربی پایتخت


اگر تلاش نکنیم، باید بعدها دنبال دیگر تیم‌ها بدویم

هنگام پور درمورد اینگه برخی از بازیکنان تیمش از نظر روانی تحت فشار بودند، گفت: نمی‌دانم اتفاقا برای این بازی ۲ روز زودتر به تهران آمدیم و تمرین خیلی خوبی را اینجا انجام دادیم و سعی کردیم سالن بگیریم تا بچه‌ها به سالن عادت کنند، اما برای بردن هر بازی باید تلاش کنید. تیم حریف نیروی زمینی و یا هر تیمی باشد  و شما تلاش نکنید، بعد‌ها باید برای جبران آن بدوی، تا بازی را عوض کنید. شروع بازی مهم بود که خوب شروع کنیم و وقتی شروع خوبی نداشتیم، باید دنبال آن‌ها می‌دویدیم. چند بار به آن‌ها نزدیک شدیم، اما امتیاز از دست دادنِ زیاد در تیم ما، کار را سخت کرد. فشاری هم روی تیم ما نبود که بخواهیم آن را بهانه کنیم. بالاخره وقتی با چنین ترکیبی بازی می‌کنیم، باید صبور باشیم.

او در پایان گفت: باید فیلم بازی را ببینیم. اشتباهات مان را بررسی کنیم، اما اینکه آمار در پرتاب‌های ۲ امتیازی خوب نیست.  قبول دارم که من نیز اشتباهاتی در این بازی داشتم.

انتهای پیام/

آخرین اخبار از لیگ برتر بسکتبال ایران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر