کد خبر: ۷۱۳۸۵۸۵
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵
کد خبر : ۷۱۳۸۵۸۵
گروه : فارس » شیراز
رئیس ستاد انتخابات استان فارس خبر داد؛

رئیس ستاد انتخابات استان فارس گفت: دستور شروع انتخابات از دهم آذر ماه آغاز می‌شود.

دستور شروع انتخابات از دهم آذربه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، احمدی زاده با تاکید بر اینکه از روز دهم آذر دستور شروع انتخابات صادر خواهد شد و ثبت نام از کاندیدا‌ها تا پایان وقت اداری روز شنبه شانزدهم آذر ۹۸ به مدت ۷ روز به عمل خواهد آمد، افزود: فرمانداری‌ها و مراکز حوزه انتخابیه آمادگی لازم ایجاد و کمیته‌های ستاد انتخابات استان نیز با فوریت بررسی‌های لازم انجام و در صورت مورد یا اشکال نسبت به رفع آن اقدام کنند.

او از کاندیدا‌های احتمالی در خواست کرد ثبت‌نام را به روز‌های آخر موکول نکنند و با دستور شروع انتخابات نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان فارس ادامه داد: مدارک لازم برای ثبت نام و شرایط را در اطلاعیه شماره دو ستاد انتخابات کشور اعلام شده که توسط کمیته‌های اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان به اطلاع نامزد‌ها از طریق صدا و سیمای مرکز استان، جراید و سایت‌ها و فرمانداری‌ها خواهد رسید.

او همچنین به انتخاب هیات‌های اجرایی در حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: با دستور شروع انتخابات با حضور افراد فهیم و با تجربه، بی طرف در هیات‌های اجرایی شاهد انتخاباتی با مشارکت حداکثری و شور و نشاط خواهیم بود.

احمدی زاده با بیان اینکه برگزاری انتخابات از جمله ماموریت‌های مهم وزارت کشور محسوب می‌شود خاطرنشان کرد: فرمانداران و بخشداران در اجرای قانون انتخابات با تعامل منطقی با هیات‌های نظارت بر انتخابات زمینه رقابت برای مشارکت حداکثری و دفاع از حقوق همه کاندیدا‌های حوزه مربوطه فراهم آورند.

در هفتمین جلسه ستاد انتخابات استان که با حضور فرمانداران شهرستان‌های سروستان کوار خرامه برگزار شد و میزان آمادگی حوزه‌های انتخابیه شهرستان‌های مذکور و برخی دغدغه‌های فرمانداران مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است این جلسه با ارائه گزارش کمیته‌های پشتیبانی، فناوری اطلاعات، اطلاع رسانی، حقوقی و امنیتی پایان یافت.
انتهای پیام/م

دستور شروع انتخابات از دهم آذر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر