کد خبر: ۷۱۳۹۶۵۵
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲
کد خبر : ۷۱۳۹۶۵۵
امیر جهانشاهی در مشهد:

معاونت هماهنگ کننده نزاجا گفت:طرح لبیک ۲۱ با حضور ۱۴۴ زوج ارتشی در مشهد از نیمه اول سال ۹۷ آغاز گردید که تاکنون ۵ هزار زوج جوان در این طرح شرکت کرده اند.

حضور ۵ هزار زوج جوان در طرح لبیک خامنه‌ای‌به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، سرتیپ امیر جهانشاهی معاونت هماهنگ کننده نزاجا در مراسم پیوند‌های آسمانی که با حضور ۱۴۴ زوج ارتشی برگزارشد,گفت: طرح‌های مختلفی داریم ازجمله بحث درمان بیماران خاص خانواده ها و تحصیل فرزندان جهت دانش بنیان نمودن و حوزه‌های لبیک به عنوان نیروی ارتش زمینی در حال انجام است و این ۳۰ طرح تصویب شده و اقدامات خوبی در جهت اجرایی شدن انجام شده است.

او ادامه داد: طرح لبیک ۲۱ یا لبیک خامنه‌ای طرح پیوند‌های آسمانی است که در جهت اجرایی شدن از نیمه اول سال ۹۷ شروع شده است و تا به امروز بیش از ۵ هزار زوج جوان چه کارکنان بوده اند و چه فرزندان کارکنان هستند در مراسم‌هایی که داشته ایم و با حضور خانواده‌ها انجام شده است در این طرح ۳ قلم از کالا‌های اساسی به عنوان هدیه رهبر معظم انقلاب داده میشود و همچنین از طرف فرمانده ارتش زمینی وام ازدواج  مخصوصا برای دختران کارکنان اهدا خواهد شد.

معاونت هماهنگ کننده نزاجا گفت: بیش از ۱۰ تا ۱۵ درصد ارتقاءجهت آموزش و معشیت کارکنان و ساخت و خانه سازمانی برای کارکنانی که منتقل میشوند به شهر‌های مختلف کشور ارائه خواهد شد.

جهانشاهی افزود: بیش از ۳۰ هزار خانه در برنامه داریم که ساخته شود, سال گذشته ۷ هزار مسکن آماده شد که هزار مسکن در خراسان رضوی احداث شد و امسال ۱۲ هزار مسکن را شروع کرده ایم که در برنامه پیمانکاران است.

او تصریح کرد: فاز اول مسکن‌ها به کسانی داده می شود که در جا‌های مرزی در حال خدمت هستند خانه مسکونی احداث میشود فاز ۲ در شهر‌های اصفهان و تهران و شیراز احداث میشود.

معاونت هماهنگ کننده نزاجا گفت: تلاش ما برای خانه دار شدن کارکنان ارتش زمینی است که تازه ازدواج میکنندو ترویج فرهنگ ازدواج آسان است.

جهانشاهی در پایان مراسم به زوج‌های جوان افزود: برای زندگی مشترکتان تلاش کنید و تشکیل یک خانواده خوب به عنوان یک بهشت کوچک است و به زوج‌های جوان ۵ روز مرخصی تشویقی دادند.


انتهای پیام //ا. ز
 
 

برگزاری مراسم ۱۴۴ زوج ارتشی در مشهد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر