کد خبر: ۷۱۳۹۸۶۴
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
کد خبر : ۷۱۳۹۸۶۴
گروه : سمنان » سمنان
نماینده ولی فقیه در استان سمنان مطرح کرد؛

آیت‌الله سید محمد شاهچراغی ترویج فرهنگ نماز را یکی از عوامل کاهش آسیب‌های اجتماعی و بداخلاقی‌های رفتاری عنوان کرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، آیت‌الله سید محمد شاهچراغی نماینده، ولی فقیه در استان سمنان در دیدار دبیر ستاد اقامه نماز استان سمنان، ترویج فرهنگ نماز را یکی از عوامل کاهش آسیب‌های اجتماعی و بداخلاقی‌های رفتاری و ناهنجاری‌های فرهنگی عنوان کرد.

او با بیان اینکه اشاعه فرهنگ نماز یکی از نیاز‌های ضروری و موردنیاز جامعه امروز است افزود: باید برای طیف‌ها و اقشار مختلف مردم اهمیت و ضرورت توجه به نماز تبیین شود.

شاهچراغی بیان کرد: نماز باید به گونه‌ای اقامه شود که اثرگذار و اثربخش در زندگی فردی و اجتماعی هر فرد عامل به آن باشد.

او تصریح کرد: هدف زیادشدن نمازخوان نیست بلکه هدف اقامه نمازی است که در فرد موجبات اصلاح در رفتار، گفتار کردار را فراهم کند.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان در ادامه با اشاره به برگزاری اجلاس نماز در این استان در آذرماه امسال گفت: باید زمینه مشارکت پررنگ و مؤثر مردم در برگزاری اجلاس نماز استان سمنان فراهم و در این زمینه اطلاع‌رسانی عمومی به‌طور گسترده انجام شود.

حجت‌الاسلام شمس‌الدین دبیر اقامه نماز استان سمنان نیز در این دیدار گفت: هر چقدر در حوزه گسترش و ترویج نماز تلاش شود؛ باز هم کم است.

او با تأکید بر اینکه نباید ترویج فرهنگ نماز در جامعه مورد غفلت و فراموشی واقع شود افزود: ترویج نماز در جامعه یکی از راهکار‌های مؤثر در کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

دبیر ستاد اقامه نماز استان سمنان با اشاره به تشکیل شورای اقامه نماز در استانداری‌های سراسر کشور اظهار داشت: لازم است تمامی دستگاه‌های اجرایی نسبت به گسترش و ترویج فرهنگ نماز توجه و اهتمام ویژه داشته باشند.

انتهای پیام / ر

نباید ترویج فرهنگ نماز در جامعه مورد غفلت واقع شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر